ג'ל לשיזוף עצמי
סלפי ג'ל לשיזוף עצמי

ליהנות ממראה שזוף כל השנה

220.00 ₪ ליחידה
i

סלפי - ג'ל לשיזוף עצמי ג'ל ברונזר מיידי למריחה המעניק מראה שזוף, רענן וזוהר מייד עם המריחה הראשונה. ניתן לשטיפה מיידית בכל עת. התכשיר מתייבש באופן מיידי לאחר המריחה ומשאיר את עורך רך ונעים למגע, עם מראה אחיד ומושלם וללא ריח לוואי. להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב. כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש. הוראות שימוש: למרוח על עור נקי. לקחת כמות קטנה על כריות הידיים ולשפשף את הידיים אחת בשנייה במטרה לעורר את הברונזרים ורק אז למרוח בעדינות בתנועות סיבוביות על האזור אותו מעוניינים לשזף. לשטוף ידיים היטב במים וסבון לאחר הפעולה.

קיט כפפות למריחה עצמית
סלפי זוג כפפות למריחה אחידה

לכל תכשירי השיזוף העצמי

65.00 ₪ ליחידה
i

סלפי - כפפות למריחה אחידה זוג כפפות ייעודיות למריחה אחידה, עשויות מבד כותנה 100% ועמידות במים. מיועדות להרחקת התאים המתים וועוזרות להכין את משטח הגוף לקליטה אידיאלית של התכשירים ולמריחה אחידה וקבלת מראה השיזוף המושלם, הטבעי והאחיד.מונעות לחלוטין את מצב הכתמת הידיים בסימני התכשיר ומיועדות לשימוש רב פעמי. להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב.   כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש.      

סלפי מוס לשיזוף עצמי
סלפי מוס לשיזוף עצמי

Medium Dark

240.00 ₪ ליחידה
i

סלפי מוס מדיום דארק לשיזוף עצמי מוס לשיזוף עצמי מהיר המעניק מראה שיזוף רענן, זוהר וטבעי מייד עם המריחה מריחת המוס קלה לשימוש והצבע מחזיק כ-7 ימים. ניתן לשלוט בגוון השיזוף המתקבל לפי הכמות הנמרחת. להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב. כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש. הוראות שימוש: לנער את הבקבוק היטב לפני השימוש, למרוח כמות זעירה על הכפפה המצורפת ולמרוח על עור נקי ויבש תוך מתן תשומת לב לכל חלק גוף בנפרד. לאפשר לחומר להתייבש על הגוף לפני מגע עם בגדים. במידת הצורך לחזור על הפעולה שנית לצורך העמקת הצבע עפ"י הטעם האישי.אינו מכיל אלכוהול, פרבנים ובושם ובכך שומר על בריאות עורך.אין צורך בחשיפה לשמש!!! תכשיר מוס לשיזוף עצמי, המעניק מראה שיזוף טבעי וזוהר.

סלפי ספריי לשיזוף עצמי
סלפי ספריי לשיזוף מיידי

ליהנות ממראה שזוף כל השנה

220.00 ₪ ליחידה
i

סלפי - ספריי לשיזוף עצמי עם ברונזר מיידי ספריי שיזוף להשגת מראה חום זהוב מושלם ואחיד באופן מיידי, המתגבר בתוך 2-4 שעות. התוצאה הסופית היא שיזוף מרענן וטבעי שמחזיק כ-7 ימים ללא צורך בחזרה על הפעולה, ואף מטשטש את סימני הקמטוטים והצלוליט. להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב. כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש.  הוראות שימוש:  לשימוש על עור נקי באזור מאוורר.  יש לכוון ישירות לאיזור הגוף אותו אנו מעוניינים לשזף ממרחק של כ 30 ס"מ.  מומלץ להמתין 10 דקות טרם מגע עם בגדים ומים.  השיזוף מחזיק ל 7 ימים.  

סלפי משזף עצמי בשעתיים
סלפי קרם לשיזוף עצמי בשעתיים

ליהנות ממראה שזוף כל השנה

160.00 ₪ ליחידה
i

סלפי - קרם שיזוף עצמי עם ברונזרים מיידיים תכשיר שיזוף למריחה עצמית בעל נוסחא מהפכנית, המשלבת ברונזרים טבעיים עם קנה סוכר, המייצרת שיזוף קאריבי מושלם בגוון חום זהוב לאורך זמן.  התכשיר מכיל תערובת ייחודית המכילה ויטמין A ו E ביחד עם תמציות תה ירוק, הגורמת לעור הגוף להרגיש ולהיראות במיטבו. מיועד לשימוש יומיומי עד להשגת הגוון המושלם. השיזוף מחזיק כ- 7 ימים  להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב. כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש. הוראות שימוש: להשגת תוצאות מושלמות, מומלץ לבצע פילינג עדין לפני השימוש וכן למרוח קרם לחות על אזור הברכיים והמרפקים בכדי להימנע עם הזמן ממראה סדוק. למרוח בנדיבות על כל אזורי הגוף בתנועות סיבוביות ולהמתין כ 15 דקות לפני המגע עם הבגד. מיועד לשימוש יומיומי עד להשגת הגוון המושלם. לשטוף ידיים היטב במים וסבון לאחר הפעולה.

סלפי משזף הדרגתי
סלפי קרם משזף הדרגתי

ליהנות ממראה שזוף כל השנה

180.00 ₪ ליחידה
i

סלפי - קרם משזף הדרגתי עם לחות קרם לחות לשימוש יומיומי המעניק מראה שזוף אחרי כל שימוש וגורם לעור הגוף להיראות במיטבו ללא צורך בחשיפה לשמש. התכשיר מכיל ויטמין A ו E כך שהעור שלך ייראה וירגיש במיטבו. להנות ממראה שיזוף מרהיב וטבעי במהלך כל חודשי השנה. בעזרת סידרת מוצרי השיזוף העצמי המתקדמים של Selfie, המיוצרים בפלורידה, ארה"ב.   כל אחד מהמוצרים מעניק לעור תחושת רעננות ולחות מושלמת לצד מראה שזוף זוהר. בייצור המעבדתי המתקדם והמוקפד של סידרת מוצרים אלו ניתן דגש מיוחד לנושא הענקת ריח טבעי ומראה קטיפתי לעור במהלך השימוש. מתאים לכל סוגי העור ואינו מכיל פראבן. הוראות שימוש: להשגת תוצאות מושלמות, מומלץ לבצע פילינג עדין לפני השימוש. למרוח באופן יומיומי בתנועות סיבוביות עד לכיסוי אחיד. לשטוף ידיים היטב במים וסבון לאחר הפעולה.