12.80 ₪ ליחידה

100 יחידות בצבע לבן,גודל A4

i

חבילת נייר ברסטול (חומר מנילה) בצבע לבן

14.00 ₪ ליחידה

100 יחידות, צבעוני,גודל A4

i

חבילת נייר ברסטול (חומר מנילה) במגוון רחב של צבעים

1.20 ₪ ליחידה

7 יחידות

i

התמונה להמחשה בלבד

8.40 ₪ ליחידה

12 יח', גודל A4

PVC 1/12

7.60 ₪ ליחידה

100 יח', מגוון צבעים

i

1.50 ₪ ליחידה

סט מדורג, 12 יחידות

i

8.60 ₪ ליחידה

50 יחידות, 45 מיקרון

i

פוליו 45 מיקרון

5.60 ₪ ליחידה

50 יחידות

i

9.20 ₪ ליחידה

30 מיקרון 100 יחידות

i

XTRA

8.60 ₪ ליחידה

100 יחידות

i

13.30 ₪ ליחידה

45 מיקרון ,100 יחידות

i

Xtra Office

13.30 ₪ ליחידה

75 מיקרון, 50 יחידות

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

תיוק, אחסון ואריזה הם חלק בלתי נפרד מהתנהלות מאורגנת ומסודרת של כל אחד ואחת מאיתנו. בכל בית ובכל משרד עושים שימוש במוצרים יעילים לתיוק ואחסון כמו שמרדפים, חוצצים, ניילוניות וכיו"ב. כשמדובר בתלמידי בית ספר או בסטודנטים, הביקוש למוצרים אלה רב ביותר, מכיוון שכמעט כולם צריכים מדי פעם חוצץ לתיקייה או כמה חוצצים לקלסר, וכולם שומרים את הניירת הלימודית באמצעות שמרדף או ניילונית. בלי "שומרי הסדר" הללו - הכל יתערבב, והבלגן יחגוג בתיק או על השולחן.

שמרדפים, חוצצים וניילוניות נרכשים בדרך כלל כחלק מקנייה תקופתית כוללת של ציוד משרדי נדרש. לפיכך, הדרך הנוחה והיעילה ביותר לרכוש אותם היא כאן באתר yellow.co.il. צורת הרכישה בממשק הדיגיטלי שלנו בטוחה וידידותית. היא תחסוך מכם עמידה בפקקים, חיפוש אחר חניה ברחובות העיר העמוסים, והשתרכות מייגעת בתורים של חנויות לציוד משרדי. במקום לטרוח, שבו מול המחשב או הסמארטפון ובצעו את הקנייה ברוגע ובשלווה. כל מה שאתם צריכים הוא לבחור את המוצרים בהם הנכם מעוניינים, ללחוץ על כפתור ולרכוש ברגע. אחרי מספר ימים, כל הפריטים שקניתם ימתינו לכם בתחנת פז אותה ציינתם כנוחה עבורכם לאיסוף. זו המשמעות הנהדרת של שיטת הרכישה ב-yellow – קונים בקליק אוספים בצ'יק. היא משיגה עבורכם יעילות ונוחות, וחוסכת מכם תיאום עם שליחים ותשלום דמי משלוח וטיפ. ככה זה כשחברה גדולה ואמינה כמו פז נמצאת כאן בשבילכם וחושבת על הטוב ביותר עבורכם.