טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪

400 מ"ל

14.90 ₪ ליחידה
i

WEIGHTLEDD NUTRI-OILS נספגים בסיבי השיער ומסייעים בחידוש חומרי הזנה ולחות בעת ובעונה אחת. לשיער רך כמשי ומראה חיוני אזהרות: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.

700 מ"ל

8.00 ₪ ליחידה
i

700 מ"ל

8.00 ₪ ליחידה
i

700 מ"ל

8.00 ₪ ליחידה
i

הוואי שמפו לגבר נוטרי ויטמינים חודרים ומזינים לעומק סיב השערה לשיער רך ונעים יותר. תמצית ג´ינסנג מעניקה לשיער חיוניות וברק. הוואי לגבר, לא ריחני, צבע כסוף,זמן שימוש מפיתחה 12 חודשים, תכולה 700 מ"ל נותן כשרות: הרבנות קרית שמונה באישור הרב צפניה דרור אזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.    

700 מ"ל

8.00 ₪ ליחידה
i

הוואי שמפו לשיער יבש למראה שיער בריא וסירוק קל במוצר אחד. נוטרי ויטמינים חודרים ומזינים לעומק סיב השערה לשיער רך ונעים יותר סוג שיער יבש, לא ריחני, צבע כחול, זמן שימוש מפתיחה 12 חודשים, נותן כשרות: הרבנות קרית שמונה באישור הרב צפניה דרורי, תכולה 700 מ"ל  אזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.

700 מ"ל

8.00 ₪ ליחידה
i

הוואי שמפו לשיער רגיל נוסחת הטיפוח המכילה נוטרי ויטמינים ותמציות אקזוטיות טבעיות היוצרים את האיזון המושלם לטיפוח שיערך ומותירים אותו עם רכות קטיפתית ומגע של משי, בניחוח הוואי האקזוטי. נוטרי ויטמינים חודרים ומזינים לעומק סיב השערה לשיער רך ונעים יותר. תמצית אלוורה מעניקה לשיער הזנה וגמישות. תמצית תה ירוק מעניקה לשיער ברק טבעי וחיוניות   סוג שיער רגיל, לא ריחני, צבע ירוק , זמן שימוש מפתיחה 12 חודשים, נותן כשרות בדץ חתם סופר. הרבנות קרית שמונה באישור הרב צפניה דרורי אזהרה:  אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.