5.50 ₪ ליחידה

רוחב: 45 ס"מ, אורך: 7.5 מטרים

i

6.80 ₪ ליחידה

30 מטר

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

ניילון נצמד ונייר כסף הם מוצרי חובה המהווים חלק בלתי נפרד מהתנהלותנו היומיומית. ניילון נצמד לאריזה אבל לא רק – גם אנחנו צמודים אליו וזקוקים לו במהלך היום למשימות השונות, אם כדי לכסות בצק בזמן תפיחה, אם כדי לאטום קופסה שנכנסת למקרר ועוד ועוד. כך גם רדיד אלומיניום המשמש אותנו לאפייה, לצלייה ולשמירה על חום. בתוך הקטגוריה של מוצרים חד פעמיים, צמד החמד הזה "ניילון נצמד ונייר כסף" הם הפופולריים והמבוקשים ביותר.

מאידך, מדובר במוצרים פשוטים שלא ניחנו בעיצוב מיוחד או בתכונות ייחודיות (מקסימום, אתם עשויים להתלבט בבחירה בין רדיד אלומיניום עבה או דק). לפיכך, אלו מוצרים אידיאלים לרכישה דיגיטלית, ואיפה תעשו זאת אם לא כאן,  בממשק הידידותי והנוח של yellow. אצלנו כל נייר כסף וכל ניילון נצמד ייצמדו לשיטה המנצחת - קונים בקליק אוספים בצ'יק. מה זה אומר? שכאן רוכשים כל מוצר בלחיצת כפתור, ואוספים אותו עצמאית מתחנת פז שבה תבחרו בעת הרכישה. כמובן שמומלץ לעשות זאת במסגרת קנייה מרוכזת של מוצרים חד פעמיים ומוצרי ניקיון. זה גם הרבה יותר יעיל וחכם וגם מאפשר לעמוד בקלילות בסכום המינימום להזמנה.

אל החיסכון בזמן מצטרף גם החיסכון בכסף, שכן קנייה זו פטורה מדמי משלוח ומטיפ לשליח. היתרונות הרבים מצטרפים אל היתרון המרכזי – רכישה מחברת פז הידועה באמינותה ובשירותיה הטובים.