9.40 ₪ ליחידה

גודל:קטן 30*40 ס"מ

i

13.30 ₪ ליחידה

גודל: בינוני,40*50 ס"מ

i

29.00 ₪ ליחידה

גדול,40*60 ס"מ

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

קנבס הוא הבד הארוג המוכר לנו בעיקר מעולם הציור. אנשים המתעסקים בתחום הציור, חובבנים ומקצוענים כאחד, צריכים לרכוש מדי פעם  קנבסים. קנבס לציור נמכר בגדלים שונים כשכל אחד בוחר את הגודל הרצוי לו. כמו כן קיימות מסגרות קנבס, שהן בעצם פרופילים המשמשים כמסגרת לבדי הקנבס הנמתחים עליהם. לאחרונה נפוץ השימוש בבדי קנבס גם לצורך הדפסת תמונות, מפות וכיו"ב. הדפסה על קנבס היא פתרון מעולה לכל מי שרוצה להגדיל תמונה כלשהי, לשכפל יצירות אמנות ולקשט בהן את הקירות בבית או במשרד. ניתן לעצב חדרים שלמים בעזרת הדפסים יפהפיים על קנבס.

אם אתם נזקקים לבדי קנבס באופן שוטף או לצורך ספציפי בזמן מסוים, מומלץ להוסיף אותם לרשימת הציוד המשרדי. כאן באתר yellow.co.il בחרנו עבורכם מספר דגמים של קנבסים בגדלים שונים, כך שתוכלו לבחור בדיוק את המוצר בגודל המתאים לכם ולבצע את רכישתו. כמו כל קנייה בממשק הידידותי שלנו, גם קניית ציוד משרדי בכלל ובדי קנבס בפרט נעשית בקלות ובפשטות בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. אין צורך לרוץ לחנות ולעמוד בתור, כאשר ניתן לבצע קנייה אינטרנטית כה נוחה בלחיצת כפתור. עליכם לבחור את המוצר המתאים וכן את תחנת פז ממנה תרצו לאסוף אותו, לבצע תשלום (ללא דמי משלוח) וכמעט השלמתם את המשימה. לאחר 6 ימי עסקים המוצרים שרכשתם יגיעו לתחנה שבחרתם ותוכלו לאסוף אותם בזמן הנוח לכם. חברת פז תשמח לעמוד לרשותכם בכל קנייה כך שתהיה לכם נעימה ובטוחה.