9.90 ₪ ליחידה

220 מ"ל

צבע
בחר צבע:
סגול
חום
לבן
צבע גוף
כחול
תכלת
ירוק
צהוב
אדום
ירוק דשא
קרם
i

17.90 ₪ ליחידה

4 יחידות, 150 מ"ל

i

6.20 ₪ ליחידה

500 מ"ל

צבע
בחר צבע:
לבן
אדום
כחול
צהוב
ירוק
ירוק דשא
ורוד
כתום
בורדו
טורקיז
סגול
תכלת
שחור
חום
i

OMEGA 

14.70 ₪ ליחידה

300 גרם, צבע כסף

i

14.70 ₪ ליחידה

300 גרם,צבע זהב

i

7.60 ₪ ליחידה

500 גרם

צבע
בחר צבע:
שחור
כחול
אדום
ירוק
צהוב
חום
כתום
סגול
לבן
i

OMEGA

5.00 ₪ ליחידה

סט 12 צבעים

i

13.20 ₪ ליחידה

סט 12 צבעים

קוטר: 30 מ"מ, GIOTTO

26.30 ₪ ליחידה

סט 24 צבעים

i

קוטר: 33 מ"מ, GIOTTO

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בתוך עולם חומרי היצירה ומוצרי האמנות ישנו ענף ססגוני ויצירתי במיוחד – הצבעים. בתוך הענף הזה קיימים גם הצבעים המקצועיים לציור, ביניהם צבעי גואש, צבעי ידיים, צבעי מים וצבעי אקריליק למיניהם. חלק מהצבעים הינם לשימוש יומיומי, וחלקם נועדו לשימושים מקצועיים יותר. כך או אחרת, צבעים הם מוצר נדרש, בין אם לגנים ובתי ספר, ובין אם למתנסים, מועדוני ילדים, חוגים וסדנאות אמנות או אפילו סתם לבית.

כדי לרכוש צבעים מקצועיים לציור ויצירה אין צורך לרוץ כיום אל חנות ציוד משרדי או מוצרי אמנות. לאחר שבדקנו, חקרנו, מצאנו ובחרנו – ריכזנו עבורכם באתר yellow.co.il את הצבעים הטובים והמומלצים ביותר למבוגרים ולילדים. כעת, כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע רכישה דיגיטלית בממשק הידידותי שלנו בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. מה זה אומר? שעליכם לבחור את המוצרים הדרושים לכם, כאשר מומלץ להוסיפם לרשימה כוללת יותר של מוצרי יצירה ואמנות ו/או ציוד משרדי – הן לצורך היעילות והן כדי לעמוד במחיר המינימום המינימלי באמת. בחירה נוספת שתעשו היא בתחנת דלק פז ממנה תרצו לבצע את האיסוף העצמי – בחרו בזו הנוחה לכם ביותר. כעבור מספר ימים תוכלו לאסוף ממנה את כל מה שרכשתם, בלי לתאם עם שליחים ולהמתין להם, וכמובן בלי לשלם דמי משלוח וטיפ. כך, בלחיצת כפתור ובמלוא היעילות תבצעו רכישה חכמה ונעימה, שמאחוריה עומדת חברת פז עם שירותיה הידועים בטיבם ובאמינותם.