102.60 ₪ ליחידה

סט 12 יחידות

i

סט עפרונות איכותיים מבית המותג Caran D'Ache,נוח לאחיזה

3.90 ₪ ליחידה

12 יחידות

i

התמונה להמחשה בלבד

8.50 ₪ ליחידה

24 צבעים

i

התמונה להמחשה בלבד

20.10 ₪ ליחידה

12 יחידות בחבילה, צבע אפור

i

17.30 ₪ ליחידה

12 יחידות בקבלה, צבעוני

i

7.40 ₪ ליחידה

סט 12 יחידות

i

3.80 ₪ ליחידה

מעורב, 12 יחידות

i

13.60 ₪ ליחידה

מעורב, 24 יחידות

i

46.00 ₪ ליחידה

48 יחידות

i

11.50 ₪ ליחידה

12 יחידות בחבילה

i

15.50 ₪ ליחידה

12 יחידות

i

15.50 ₪ ליחידה

12 יחידות

i

6.90 ₪ ליחידה

12 יחידות בחבילה

i

גיר מדרכה צבעוני, תוצרת OMEGA חבילה של 12 יחידות  צבע מעורב 

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

צבעים הם מוצר חובה בכל בית, בכל משרד, בכל גן ילדים, צהרון או מתנ"ס ובכל חוג ציור ויצירה. צבעים הם פריט יומיומי שימושי וחיוני לכל אלה האוהבים לצייר או עוסקים בתחום וכן לכל אלה שילדיהם מתעסקים בציור. מדובר במוצר בסיסי שאנו רוכשים במסגרת קנייה של ציוד משרדי, כלי כתיבה ומוצרי אמנות. לכל אחד ואחת יש העדפה לסוגי צבעים מסוימים: צבעי פסטל או צבעי פסטל שמן, צבעי פנדה, צבעי אקוורל, צבעי פחם, עפרונות צבעוניים לרבות עפרונות צבעוניים מקצועיים ועוד ועוד. כדי להשיג את הצבעים הללו בצורה הנוחה, הקצרה והיעילה ביותר, אנו מעמידים לרשותכם את כל המגוון כאן באתר yellow.co.il.

בחרנו עבורכם שפע של צבעים ועפרונות צבעוניים איכותיים. כל שנדרש מכם הוא לבחור את אלו המתאימים לכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. שימו לב למינימום הזמנה סמלי ביותר, שתוכלו לנצל לרכישות נוספות של כלי כתיבה וציוד משרדי. שיטת הרכישה בממשק הדיגיטלי והידידותי שלנו נקראת קונים בקליק אוספים בצ'יק. בהתאם לכך, במהלך הרכישה תבחרו גם את תחנת פז הזמינה והנוחה ביותר עבורכם, שם ימתינו לכם המוצרים כעבור מספר ימים, ותוכלו לאסוף אותם בעצמכם. בשיטה זו אתם פטורים מנסיעות מיותרות וחיפושי חניה, ומהשיטוט בחנויות ציוד משרדי ומוצרי אמנות. כמו כן, אינכם מחויבים בדמי משלוח או בטיפ לשליח. אתם פשוט נהנים מעוד שירות איכותי של חברת פז שנמצאת כאן תמיד בשבילכם.