39.00 ₪ ליחידה

250 גרם, מעורב, 12 יחידות

i

פלסטלינה לפיסול  12 יחידות, צבעים מעורבים

14.80 ₪ ליחידה

1 ק"ג, 8 צבעים

18.90 ₪ ליחידה

1.8 ק"ג, 4 צבעים

i

4.40 ₪ ליחידה

צבע
בחר צבע:
לבן
שחור
כחול
אדום
ירוק
צהוב
חום
כתום
ורוד
סגול
אפור
i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

ילדים בכל גיל אוהבים פלסטלינה או בצק משחק ויכולים להתעסק איתם שעות. לכאורה מדובר במוצר בסיסי ופשוט, ומצד שני הוא טומן בחובו הרבה יתרונות. ראשית, זהו משחק מהנה שהילדים יכולים להתעסק איתו לבד או בשיתוף חברים או בני משפחה. שנית, פלסטלינה או בצק משחק לילדים מאוד מפתחים את היצירתיות והדמיון. כמו כן, המשחק והעיסוק עם בצק פלסטלינה תורמים להתפתחות המוטורית של הילד ומפעילים את השרירים בכפות הידיים. זו הסיבה שמשתמשים בחומרים הללו גם במסגרת ריפוי בעיסוק. הוסיפו לכך את העובדה שמדובר במוצרים שמחירם ממש מצחיק, כך שגננות לדוגמה יכולות לרכוש כמויות של פלסטלינה או בצק משחק בעלויות ממש נמוכות ומבלי להיכנס להוצאות גבוהות.

ועכשיו, בינינו, מי רוצה לצאת מהבית במיוחד כדי לקנות פלסטלינה? זו פעולה ממש מיותרת כאשר אפשר לבצע את הרכישה אצלנו באתר yellow.co.il בעודכם יושבים בנחת מול המחשב או מכשיר הסמארטפון שלכם. כאן תוכלו למצוא פלסטלינה או בצק משחק לילדים במגוון צבעים, ולרכוש אותם ממש בלחיצת כפתור. רכשתם? כל שנותר הוא לעבור בהזדמנות הקרובה באחת מתחנות פז שתבחרו מראש בעת הקנייה האינטרנטית, ולאסוף את המוצר שיחכה לכם שם. זו המשמעות הנפלאה של קונים בקליק – אוספים בצ'יק. אין צורך לחכות במיוחד בבית לשליח שיביא את הפלסטלינה או הבצק, מה שמוריד ממילא את הצורך בתשלום דמי משלוח. רכישה פשוטה ונעימה – ממש כמו הפלסטלינה עצמה.