מארז לקט פטריות למרק
22.00 ₪ ליח’

כ-25 גרם למארז

i

מארז לקט פטריות לפסטה
22.00 ₪ ליח’

כ-25 גרם למארז

i

מארז פטריות פורטובלה
12.30 ₪ ליח’

כ-240 גרם

i

מארז פטריות שמפיניון
10.40 ₪ ליח’

כ-240 גרם

i

50 ש"ח הנחה בקניה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקניה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים*

*בתוקף עד 28.2.19 *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לצפייה בתעודת הכשרות

מסתבר שלא צריך לנהל משק חקלאי כדי ליהנות מאספקה שוטפת של פטריות טריות. כאן תמצאו מבחר משובח של ירקות שמגיעים ישר מהחקלאי. כמו כל הירקות והפירות שמוצעים אצלנו למכירה, גם הפטריות הן מובחרות, טריות ומגיעות היישר מהשדה. פשוט מזמינים באתר ואוספים על הדרך מאחת מחנויות yellow הפזורות ברחבי הארץ.

מגוון המוצרים שתוכלו להזמין באתר נועד לענות על צרכים וטעמים מגוונים, הן של צרכני פטריות מזדמנים והן של חובבי פטריות מושבעים. בואו להשוות בין זני פטריות כמו פטריות שיטאקי ופטריות שימג'י חום ולבן, או לקנות פטריות פורצ'יני מיובשות ובעלות נוכחות. רעננו את ארון מרכיבי המזון שלכם והכניסו חיים חדשים למנות האהובות. כל המוצרים הנמכרים באתר מגיעים אליכם מהשדה ברמת טריות גבוהה נבחרים בקפידה על פי הזמנה.

אתר אחד, הרבה סוגים – באתר yellow תוכלו להזמין, בכל רגע נתון, מגוון רחב של סוגי פטריות טעימות במחירים אטרקטיביים. תמצאו כאן פטריות פורטבלו ופטריות שמפיניון עסיסיות, ותוכלו לקנות פטריות מאי טאקי מיובשות באריזה סטרילית וסגורה, או לשלב לקט פטריות מיובשות לפסטה במנה הבאה שלכם.

מומלץ לשלב סוגים של פטריות בכל מתכון משפחתי ולא חייבים לחרוג ממסגרת התקציב כדי לעשות את זה. רשת האינטרנט מלאה במתכונים נהדרים הכוללים בתוכם סוגי פטריות מאכל שונים, כך שלעולם לא תיתקעו עם פטריות מבלי שיהיה לכם מה לעשות איתן. הן טעימות אפילו כפי שהן. אנחנו מציעים מגוון רחב של פירות וירקות מובחרים ולא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. הוסיפו פטריות טריות לסל הירקות והפירות שלכם, אספו גם אותן על הדרך והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו.