6.70 ₪ ליחידה

רשת, 13 ליטר, אפור/לבן

i

49.30 ₪ ליחידה

50 ליטר, אפור

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אם אתם צריכים פח אשפה, למשל כי הגיע הזמן לחדש פחים במשרד, בחדר העבודה, בחדר הילדים או בכל פינה אחרת - אל תשכחו להכניס את הפחים הנדרשים לרשימת הציוד המשרדי שלכם. כך תוכלו להבטיח שלא תשכחו את הפריט החשוב הזה, שאי אפשר בלעדיו, אך לא תמיד זוכרים כמה הוא נדרש. פח פלסטיק, סל ניירות או פח שובך – כל אחד יוכל לבחור מה שמתאים לו.

הוספתם לרשימה? אם כך הגיע הזמן להכניס את הפחים הנכבדים גם לסל הקניות שלכם ב-yellow. הם יצטרפו אל שאר מוצרי הציוד המשרדי שתוכלו לרכוש כאן באתר בצורה הקלילה והפשוטה ביותר. בינינו, אין טעם להתרוצץ בחנויות ציוד משרדי רק בשביל לתור אחרי פח אשפה. את זה עשינו פעם, אבל היום  השיטות הישנות כבר נזרקות לפח בזו אחר זו. הגיע זמנן של השיטות המתקדמות כמו זו שתמצאו כאן ב- yellow.co.il: קונים בקליק – אוספים בצ'יק.

האמת היא שזה פשוט בדיוק כמו שזה נשמע. בוחרים את המוצרים הדרושים וביניהם גם פח אשפה כאמור, בוחרים גם את תחנת פז ממנה נוח לכם לאסוף את המוצרים, משלמים ורוכשים בלחיצת כפתור. האיסוף יתבצע באופן עצמאי על ידכם, מבלי שתצטרכו לצפות לבואו של שליח כזה או אחר ומבלי לשלם דמי משלוח וטיפ. כיף לבצע כל קנייה שחברת פז עומדת מאחוריה במלוא האמינות והשירותיות.