2.00 ₪ ליחידה

15 ס"מ

i

0.80 ₪ ליחידה

15 ס"מ

i

2.00 ₪ ליחידה

30 ס"מ

i

0.30 ₪ ליחידה

15 ס"מ

i

0.40 ₪ ליחידה

30 ס"מ

i

0.60 ₪ ליחידה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

במסגרת הצרכים הביתיים והמשרדיים, עלינו לדאוג שתמיד יהיו לנו במלאי כלי שרטוט לרבות סרגלים למיניהם: סרגל קנה מידה, סרגל סנטימטרים, סרגל אותיות כתב, סרגל מתכת, סרגל פלסטיק וכיו"ב. מדובר בסוג הפריטים שתמיד נעלמים איכשהו מתחת לידינו, מסתתרים באיזו מגירה, נלקחים על ידי עובד אחר במשרד או "נשכחים באיבוד" על ידי הילדים. אז כן, בהחלט, כאשר מבצעים רכישה מרוכזת של ציוד משרדי, צריך לכלול בתוכה סרגלים.

ועכשיו לתכלס - איך מבצעים רכישה כזאת כך שתהיה ישרה, פשוטה וחלקה בדיוק כמו סרגל? ברשת האינטרנט כמובן – כי זו הדרך הקלה ביותר, ובאתר yellow.co.il – כי זו הדרך הנוחה והבטוחה ביותר. יש יתרונות רבים לרכישת ציוד משרדי בכלל או כלי שרטוט בפרט באמצעות הממשק הידידותי שלנו. על הנוחות כבר דיברנו, אז בואו נדבר גם על האיכות. כאן תמצאו את המוצרים האיכותיים ביותר, וזה חשוב גם כאשר מדובר במוצר פשוט כמו סרגל. כאן תמצאו גם מחירים נוחים ותוכלו ליהנות פה ושם ממבצעים. מדובר ברכישה אידיאלית של קונים בקליק אוספים בצ'יק. בעת הזמנת הפריטים יש לציין את תחנת פז הנבחרת – זו שנוח לכם לאסוף ממנה את המוצרים. שיטת האיסוף העצמי משתלמת ביותר כי היא מייתרת את הצורך בשליחים, וכך אתם לא נדרשים לחכות להם, ואף פטורים ממתן דמי משלוח וטיפ. שרטטנו לכם את כל התמונה?