8.30 ₪ ליחידה

צבע
בחר צבע:
אדום
כחול
ירוק
צהוב
לבן
שחור
זהב
כסף
שקוף
כתום
חום
i

11.10 ₪ ליחידה

צבע ברונזה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אוהבים ליצור פה ושם ומוכנים להשקיע מעט זמן ב"עשה זאת במו ידיך"? נהנים להוסיף צבע לחיים? אם כך תוכלו להגיע לתוצאות מדהימות בשדרוג חפצים ורהיטים בבית ובמשרד באמצעות ספריי צבע. פריטים שקניתם בעבר במיטב כספכם, איכותיים ככל שיהיו, סובלים מבלאי. לרוב, הצבעים דוהים ומאבדים מהרעננות והחן שאפיינו אותם כשהיו חדשים. צבע ספריי הוא פתרון שעשוי להחזיר עטרה ליושנה בקלות ובמהירות, ולחסוך מכם רכישות חדשות והוצאות מיותרות. בעזרת תרסיס צבע אפשר לחדש אינספור רהיטים וחפצי נוי כגון ברזים, עציצים, מסגרות, סלסלות, מגנטים, רהיטי גינה, שטיחוני גומי, אגרטלים, ידיות, סלי כביסה, פעמוני רוח ופריטים נוספים שקצרה היריעה מלפרט. ברגע אחד תוסיפו צבע וברק ותתחדשו.

ישנם סוגים שונים של ספריי צבע. אנו בחרנו עבורכם את האיכותיים שביניהם, כך שתוכלו לרכוש אותם כאן באתר yellow.co.il מבלי לכתת את רגליכם אל חנויות למוצרי אמנות. אתם מוזמנים לבצע רכישת בקבוקי ספריי צבע במסגרת קנייה כוללת חומרי יצירה ומוצרי אמנות או בכמות העולה על מחיר המינימום הסמלי. הרכישה הדיגיטלית הנוחה מתבצעת בלחיצת כפתור, ואת המוצרים תוכלו לאסוף בעצמכם מתחנת פז אותה תציינו בעת הרכישה. כך זה נעשה אצלנו ב-yellow  - קונים בקליק ואוספים בצ'יק תוך מספר ימים. האיסוף העצמאי פטור מתיאום עם שליחים, דמי משלוח ותשלום טיפ לשליח. לכל רכישה כזו מתווסף היתרון של התקשרות עם חברה גדולה ואמינה כמו פז, שמברכת אתכם על כל התחדשות.