סיליט באנג ספריי לניקוי כללי
12.90 ₪ ליחידה

750 מ"ל

i

תיאור המוצר ספריי לניקוי כללי בהתזה רחבה לניקיון עצמתי והסרת אבנית  מתאים לניקוי המטבח, חדרי האמבטיה והשרותים. אזהרות: אין לערבב את החומר עם חומרי הלבנה או חומרי ניקוי אחרים. אם נדרש יעוץ רפואי שמור את מיכל המוצר או התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: פנה למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם, או לרופא. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מיכל המוצר או את התווית בהישג יד. במשטחים היוצרים מגע עם מזון, השתמש רק על גבי משטחים ללא נקבים ושטוף ביסודיות במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. חומר מגרה. לא למאכל. לבש כפפות מגן/בגד מגן והרכב משקפי מגן/מסכת פנים. סיכון לנזק חמור בעיניים, במקרה של מגע שטוף מיד עם הרבה מים ופנה לקבלת ייעוץ רפואי. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול.

סנו ז'אוול אקונומיקה
15.50 ₪ ליחידה

4 ליטר, ריח לימון

i

נוזל כלים פירות טרופיים
6.90 ₪ ליחידה

650 מ"ל

i

נוזל כלים רימון ותאנים
6.90 ₪ ליחידה

650 מ"ל

אקסטרא כפפות חד פעמיות מלטקס
18.00 ₪ ליחידה

100 יחידות, Large

i

אקסטרא כפפות רב פעמיות מלטקס
4.90 ₪ ליחידה

Medium

i

חומרי ניקוי לבית הם כיום עולם ומלואו, ולא ניתן ממש לעקוב אחר קצב ההתפתחות שלהם. בכל רגע צצים בשטח חומרי ניקוי חדשים, משוכללים יותר, יעילים יותר, שמבריקים, מקרצפים, מסירים, ממרקים ומצחצחים. בשורה התחתונה, מדובר בתחום שמקיף אותנו מכל עבר, כשהרעיון המוביל הוא לנקות הכי טוב הכי מהר. אבל לא רק חומרי הניקוי משתכללים אלא גם שיטת הקנייה שלהם, וזה מה שמוביל אותנו לממשק הידידותי של yellow שבאמצעותו קונים בקליק - אוספים בצ'יק.

סגנון הרכישה הדיגיטלי שינה את חיינו כצרכנים, וכיום אנו פתוחים להתנהלות הרבה יותר  פרקטית, מהירה ומשתלמת. במקום לנדוד במרכולים הומי האדם וברשתות הפארם בין מדפים עמוסים בחומרי ניקוי – כאן אתם מקבלים הכול במרוכז מול עיניכם, ועליכם רק לבחור ולרכוש בלחיצת כפתור.  

בקטגוריית הניקיון של yellow.co.il ריכזנו עבורכם מגוון עצום של מוצרים ממיטב המותגים המובילים - מנוזלים לניקוי כללי עד ספוגים ומטליות, ממגבות נייר עד מסירי שומנים, מנייר טואלט עד ספריי לרהיטים ועוד ועוד חומרי ניקוי למכביר. מומלץ לבצע רכישה מרוכזת (שימו לב למחיר המינימום המינימלי בהחלט) ולהקליק לתשלום – ככה, פשוט, בלי לעמוד בתור לקופה. בעת הרכישה תבחרו גם את תחנת פז ממנה תאספו את מוצרי הניקיון שרכשתם. האיסוף העצמי פוטר אתכם מלחכות לשליחים ומתשלום דמי משלוח. אתם מוזמנים ליהנות משירותי פז הטובים, וכמובן ממוצרי הניקוי המעולים שלא ישאירו טיפת לכלוך בשטח.