אקסטרא כדוריות ניקיון לאסלה
6.00 ₪ ליחידה

בריח לימון

i

אקסטרא כדוריות ניקיון לאסלה
6.00 ₪ ליחידה

בריח אוקיינוס

i

דאק פאוור דוחה כתמים בניחוח לבנדר
7.90 ₪ ליחידה

בניחוח לבנדר, 750 מ"ל

טואלט דאק ג'ל אסלה
7.90 ₪ ליחידה

בניחוח לבנדר

i

תיאור המוצר: מיכל ג'ל נוזלי הנתלה על האסלה בניחוח לבנדר בעל פורמולת הנקיון משאירה שכבת מגן פעילה הדוחה כתמים ואבנית מנקה, מקציף, מונע היווצרות אבנית, מנטרל ריחות רעים ומבשם בכל הדחה, משאיר ניחוח רענן עד 4 שבועות. מרכיבים: 15-30% Anionic Surfactants. 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde. 5-15% Non-ionic Surfactants. Octabenzone אזהרות: אין לערבב את החומר עם חומרי הלבנה או חומרי ניקוי אחרים. במקרה של בליעה פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או האריזה. הרחק מהישג ידם של ילדים. חומר מגרה. יש להשתמש במשקפי מגן או מגן פנים. לא למאכל. סיכון לנזק חמור בעיניים, במקרה של מגע שטוף מיד עם הרבה מים ופנה לקבלת ייעוץ רפואי. אופן השימוש: יש להכניס את המכל למתקן במאונך כך שינוקב בתחתית. תלה את המוצר על שפת האסלה באזור בו זרם המים החזק ביותר  

טואלט דאק ג'ל אסלה
7.90 ₪ ליחידה

בניחוח רענן ירוק

i

תיאור המוצר: מיכל ג'ל נוזלי הנתלה על האסלה בניחוח רענן ירוק בעל פורמולת הנקיון משאירה שכבת מגן פעילה הדוחה כתמים ואבנית מנקה, מקציף, מונע היווצרות אבנית, מנטרל ריחות רעים ומבשם בכל הדחה, משאיר ניחוח רענן עד 4 שבועות. מרכיבים: 15-30% Anionic Surfactants. 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde. 5-15% Non-ionic Surfactants. Octabenzone אזהרות: אין לערבב את החומר עם חומרי הלבנה או חומרי ניקוי אחרים. במקרה של בליעה פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או האריזה. הרחק מהישג ידם של ילדים. חומר מגרה. יש להשתמש במשקפי מגן או מגן פנים. לא למאכל. סיכון לנזק חמור בעיניים, במקרה של מגע שטוף מיד עם הרבה מים ופנה לקבלת ייעוץ רפואי. אופן השימוש: יש להכניס את המכל למתקן במאונך כך שינוקב בתחתית. תלה את המוצר על שפת האסלה באזור בו זרם המים החזק ביותר

טואלט דאק ג'ל אסלה
7.90 ₪ ליחידה

ניחוח ים כחול, 55 מ"ל

i

ניקוי אסלה הוא אחת ממטלות הניקיון החשובות בבית. אם ברצונכם לשמור על ההיגיינה בביתכם בכלל ובחדר השירותים בפרט חשוב שתדעו איך מנקים אסלה, שתעשו זאת בתדירות גבוהה, ושתרכשו חומר לניקוי אסלות שיעשה עבורכם את העבודה. בין מוצרי הניקיון שתופסים חלק חשוב בתעשיית הפארם, תמצאו כיום מחלקה שלמה של חומרים עבור ניקוי אסלות, הן ניקוי פנימי והן ניקוי מושב אסלה. לפיכך השאלה היא לא איך לנקות אסלה – אין צורך להתמחות בכך. צריך פשוט לדעת באיזה חומרים להשתמש ואיך כדאי לרכוש אותם, ואת התשובות לשתי השאלות תוכלו למצוא כאן באתר yellow.

ראשית אתם מוזמנים לצפות במבחר הגדול של חומרים לניקוי אסלות – ג'לים דוחי כתמים, נוזלי ניקוי ייעודיים, כדוריות ניקיון ריחניות ועוד. התכשירים הינם בעלי ניחוחות שונים – לבחירתכם. כולם איכותיים ומשיגים אפקט גבוה של ניקוי אסלה. אתם מוזמנים לרכוש את המוצרים באמצעות השיטה הצהובה – קונים בקליק אוספים בצ'יק. רוכשים את המוצר המבוקש בלחיצת כפתור, בוחרים את תחנת פז המתאימה לכם לביצוע איסוף עצמי, ותוך כמה ימים עוברים על הדרך ואוספים. מומלץ כמובן לשלב קניית מוצרי ניקוי אסלות עם רכישת מוצרי ניקיון אחרים, הן כדי לעבור את סף ההזמנה המינימלי, אך בעיקר כדי שתיהנו מקנייה יעילה.

רכישת מוצרי ניקיון, לרבות תכשירי ניקוי אסלות, כמו כל שאר המוצרים הנרכשים באתר, פטורה מתשלום דמי משלוח, מהמתנה לשליחים וממתן טיפ. אתם לוחצים, אתם אוספים ואתם נהנים מקנייה משתלמת מפז.