15.90 ₪ ליחידה

גודל A4, חבילה אחת, 500 דפים

i

110.00 ₪ ליחידה

5 חבילות, גודל A4

i

נייר איכותי למדפסת 80 גרם מארז 5 חבילות של 500 דף RePaper A4 מתאים לצילום, כתיבה והדפסה

65.00 ₪ ליחידה

נייר מבריק, 175 דף, גודל: A4

i

159.00 ₪ ליחידה

125 דף, גודל: A4

משקל: 160 גרם

88.00 ₪ ליחידה

5 חבילות,גודל A4, צבע לבן

i

נייר צילום A4 איכותי לבן עובי: 80 גרם מתאים לצילום, כתיבה והדפסה מגיע ביחידה בודדת

86.00 ₪ ליחידה

5 חבילות גודל A4, צבע לבן

i

נייר צילום A4 איכותי לבן 75 גר' מתאים לצילום, כתיבה והדפסה מגיע בחבילה של 5 יח'

23.30 ₪ ליחידה

גודל A4

צבע
בחר צבע:
צהוב בהיר
צהוב לימון
סלומון\אפרסק
כתום כהה
אדום
ורוד
כחול כהה
תכלת
ירוק
ירוק מנטה
קרם בהיר
סגול לילך בהיר
שמוע (קרם)
i

עובי: 80 גרם

99.00 ₪ ליחידה

5 חבילות, גודל A4, צבע לבן

i

80 גרם

102.30 ₪ ליחידה

5 חבילות, גודל A4

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

עם כל הכבוד לעידן הדיגיטלי, עדיין שמור כבוד רב גם לנייר, והוא עדיין חיוני במשרד ובבית. האמת היא, שדווקא כשאנחנו כל כך ממוחשבים ומצוידים במדפסות שונות, עולה הצורך בכל מיני סוגי נייר להדפסה. אף אחד לא מעוניין לגלות שאזל לו נייר למדפסת בדיוק כשעליו  להדפיס מסמך עסקי חשוב או עבודה להגשה, ולא פעם אנחנו צריכים גם נייר צילום להדפסת תמונות איכותיות.

נייר למדפסת או לצילום הוא מוצר פשוט, מוכר וידוע, אין לו קשר לאופנה או לטרנד מסוים, ולכל היותר תוכלו להתלבט בין נייר רגיל לבין נייר ממוחזר למדפסת, צבעוני או לבן. לפיכך, אין שום סיבה ללכת פיזית עד החנות לצורך הרכישה. הרבה יותר פשוט ויעיל לעשות זאת באתר yellow.co.il  בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. השיטה הזו אינה כרוכה בשום טרחה והיא באה להקל עליכם ולחסוך עבורכם זמן יקר. כל שנדרש מכם הוא לבחור ולרכוש בלחיצת כפתור כל נייר למדפסת או נייר לצילום בו הנכם מעוניינים, מתוך המגוון המוצע לכם כאן. כדאי לצרף זאת לרכישות נוספות של ציוד משרדי ומוצרי נייר - למען היעילות והעמידה במחיר המינימום להזמנה.  

כל שנותר הוא לאסוף את המוצרים מתחנת פז שנבחרה על ידכם בעת הרכישה – בלי שליחים ובלי תשלום דמי משלוח. וזכרו – השירות הטוב של פז הוא הרבה יותר מהבטחה על הנייר.