39.70 ₪ ליחידה

סט 3 מגשים, שקוף

i

37.80 ₪ ליחידה

מתכת בצבע שחור, 3 מגשים

i

4.40 ₪ ליחידה

גודל בינוני, צבע כסף

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

כשהשולחן מסודר גם הראש מסודר ופנוי לביצוע המטלות. כשהניירת וכלי הכתיבה מאורגנים ונמצאים במקום, הדבר מאפשר לעבוד או ללמוד בראש נקי. לשם כך נועדו למעשה מעמדים שולחניים למיניהם – לעשות לנו סדר ולאפשר לנו להתנהל בצורה המיטבית. מעמד שולחני למשרד או לבית, בין אם מעמד לעטים ובין אם מעמד לאחסון ניירת – זהו פריט קטן שמספק תמורה גדולה.

כדי לרכוש מעמד לשולחן משרדי או לשולחן עבודה בבית אין צורך לעשות עבודת מחקר. בסופו של דבר זהו פריט פרקטי, פשוט ולא יקר במיוחד, שאין לנו דרישות מיוחדות לגביו, צריך פשוט לרכוש אותו. הכי פשוט לרכוש אותו כאן באתר yellow.co.il, מבלי להטריח את עצמכם במיוחד לחנות לציוד משרדי. הכי חכם ויעיל לבצע זאת במסגרת רכישה כוללת של ציוד משרדי או מוצרי תיוק, אחסון ואריזה. כך גם תעמדו במחיר המינימום להזמנה. מדובר ברכישה קלילה מאין כמותה, אותה תוכלו לבצע ברגע אחד, בלחיצת כפתור, כאשר תבחרו במעמד הרצוי ובכמות הנדרשת לכם. בעת ההזמנה והרכישה תבחרו גם את תחנת פז ממנה נוח לכם לאסוף את המוצרים שרכשתם. מן הסתם זו תהיה תחנה שנקרית בדרככם או קרובה אליכם. זוהי המשמעות של קונים בקליק אוספים בצ'יק, כשהאיסוף מתבצע עצמאית ללא צורך בשליחים.

הרכישה בממשק הידידותי שלנו פטורה מדמי משלוח כך שהיא גם משתלמת בנסף לשאר יתרונותיה. ככה זה – לקוחות פז תמיד נהנים ממעמד טוב.