1.90 ₪ ליחידה

בינוני, 10 יחידות

i

1.70 ₪ ליחידה

i

מידה "6

1.80 ₪ ליחידה

8.5

i

1.00 ₪ ליחידה

"5.5

i

0.90 ₪ ליחידה

גודל: בינוני

i

0.80 ₪ ליחידה

גודל: קטן

i

5.50 ₪ ליחידה

5.50 ₪ ליחידה

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בין האביזרים השונים הכלולים במאגר כלי הכתיבה והציוד המשרדי שיש בכל בית ומשרד, נכללים גם מספריים למיניהם וכן סכינים יפניות. השימוש במוצר כמו מספריים הוא עניין שבשגרה בין אם אלו מספריים ביתיים המשמשים אותנו לצרכי היומיום, ובין אם מספריים ששוכנים בקלמרי הילדים שלנו. כך גם לגבי סכין יפנית – לא רק בעלי מקצוע נזקקים לה. בכל בית זה טוב שתהיה אחת כזאת. אין צורך לציין שמדובר במוצרים שסובלים מבלאי ובשלב מסוים מגיע הזמן לרכוש חדשים תחתם.

אם הגיע הזמן לצייד את עצמכם במספריים או סכינים יפניות, אנו ממליצים לכם לצרף אותם לרשימה כוללת של ציוד משרדי או מכשירי כתיבה הדרושים לכם, ולבצע את הרכישה במרוכז כאן באתר yellow.co.il. מיד תגלו שבחרנו עבורכם מגוון של מספריים, סכינים יפניות ולהבים לסכינים, תוך הקפדה על איכות המוצרים. עכשיו תורכם, ותכלס אין לכם הרבה מה לעשות, שכן הרכישה מתבצעת בממשק הידידותי שלנו במהירות ובפשטות רבה. אתם מוזמנים לבחור את הסכין היפנית או המספריים שברצונכם לרכוש ולהוסיף את המוצר הנבחר לסל הקניות. ברגע ש"סגרתם את הרשימה" יש לבחור תחנת פז שקרובה אליכם או נקרית בדרככם, כדי שתאספו ממנה את הציוד שרכשתם. תוך ימים ספורים תוכלו לעבור ולאסוף באופן עצמאי את רכישתכם, מבלי להמתין במיוחד לשליח, וממילא מבלי לשלם דמי משלוח וטיפ. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה ושימוש זהיר ומושכל.