0.80 ₪ ליחידה

עגול,בינוני, מס' 8, מתאים לצבעי מים

i

0.80 ₪ ליחידה

שטוח,בינוני,מס' 8, מתאים לצבעי גואש ודבק

i

0.80 ₪ ליחידה

עגול,בינוני,מס' 10, מתאים לצבעי מים

i

0.80 ₪ ליחידה

שטוח,בינוני,מס' 10, מתאים לצבעי גואש ודבק

i

0.90 ₪ ליחידה

עגול,בינוני,מס' 12, מתאים לצבעי מים

i

0.90 ₪ ליחידה

שטוח,בינוני,מס' 12, מתאים לצבעי גואש ודבק

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אם אתם חובבי ציור או מלאכות אמנות שונות, אם יש לכם ילדים בגן או בבית הספר או שאתם עובדים עם ילדים בגילאים האלה, וגם אם אתם בעלי סדנאות ציור ומלאכת יד – הרי שמדי פעם עליכם לרכוש מכחולים. מכחולים הם מוצר פופולרי ומבוקש בתחום חומרי היצירה ומוצרי האמנות. מביני עניין אף יודעים שכל מכחול נושא תכונות משלו, מתאים לצבעים וחומרים שונים ולסוגי צביעה למיניהם.

ברוב המקרים, מכחולים לציור או לעבודות הדבקה נכנסים לרשימת הרכישות המרוכזות הכוללות ציוד משרדי או חומרי יצירה ומוצרי אמנות. לפיכך, הדרך הנוחה ביותר לרכוש אותם היא כאן באמצעות הממשק הדיגיטלי של yellow. תוכלו להיווכח שבחרנו עבורכם מכחולים מכל הסוגים – בעוביים שונים, שטוחים או עגולים, שמתאימים לצבעי גואש, צבעי מים או לדבק. כל האפשרויות פרושות מול עיניכם, כך שממש מיותר לרוץ לחנויות ציוד משרדי וחומרי יצירה.

מומלץ לבצע רכישה מרוכזת ולכלול בתוכה מכחול כזה או אחר - זה הרבה יותר יעיל ומשתלם, מה גם שכך תגיעו למחיר המינימום הנדרש (כידוע מכחולים אינם מוצר יקר במיוחד). בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק תוכלו לרכוש כל מכחול בלחיצת כפתור. בו בזמן תבחרו גם את תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את רכישתכם. לאחר כמה ימים המכחולים ושאר המוצרים שרכשתם ימתינו לכם בתחנה, ותוכלו לבצע איסוף עצמי על הדרך בזמנכם החופשי. כל זאת ללא דמי משלוח ועם הנאה רבה מהשירות האיכותי של חברת פז.