699.00 ₪ ליחידה

165.00 ₪ ליחידה

220.00 ₪ ליחידה

275.00 ₪ ליחידה

29.00 ₪ ליחידה

39.00 ₪ ליחידה

89.00 ₪ ליחידה

99.00 ₪ ליחידה

אוהבי הקפה שבינינו הפנימו כבר מזמן – אי אפשר להעביר יום אחד בלי מכונת קפה בבית או במשרד, או גם וגם כמובן. מכונות קפה הפכו למוצר פופולרי במיוחד בשנים האחרונות ויחד איתן עלה הביקוש למגוון קפסולות קפה בטעמים ובסגנונות שונים. הכנת כוס קפה מענגת בדיוק כמו זו המוגשת לכם בבית קפה נחשב – נמצאת בהישג ידנו מבלי להיות תלויים באיש. כמו כן, מכונות קפה לעסקים הן פתרון מעולה לאירוח מכובד של לקוחות ועמיתים, והן מוסיפות נדבך של איכות למארחים.

עכשיו כל הטוב הזה נמצא כאן באתר yellow – רק תושיטו אצבע ותקבלו את כל רצונכם. בין אם חשקה נפשכם ברכישת מכונת קפה ובין אם אתם צריכים להזמין רק קפסולות למכונת קפה – תוכלו לעשות זאת ברגע אחד ובקלות רבה דרך הממשק הידידותי שלנו. ניתן להזמין מארזים עם כמויות שונות של קפסולות, וכן מוצרים נלווים כגון מעמד לאחסון קפסולות או ספלים להגשת אספרסו וקפוצ'ינו. היכולת להזמין בקליק ולאסוף בצ'יק מאחת מתחנות פז שתבחרו – זו איכות חיים, בדיוק כמו הקפה המשובח שתכינו בעזרת מכונת קפה טובה.

אז תשכחו מתורים בחנויות, מדמי משלוח ומהמתנה במשך שעות לשליח שיגיע עם קפסולות קפה. ותזכרו שמאחורי כל לגימת קפה עליה תתענגו, ניצבת חברת פז עם השירות הטוב והאמין שלה.