29.60 ₪ ליחידה

i

כיסים ללמינציה A4 י80 מיקרון 216/303 מ"מ 100 יח'

73.00 ₪ ליחידה

100 יחידות

i

כיסים ללמינציה A3 י80 מיקרון 303/426 מ"מ 100 יח'

17.30 ₪ ליחידה

100 יחידות

i

כיסים ללמינציה A5 י80 מיקרון 154/216 מ"מ 100 יח'

399.40 ₪ ליחידה

i

מכשיר מקצועי ללמינציה בעל גוף מתכת מאסיבי עמיד בחום עם ארבעה גלילי הנעה מקצועייםהמכשיר מצוייד בשעון טמפרטורה מיוחד, בורר דרגות חום, כפתור לפעולת רוורס לחילוץ, אפשרות ניילון מארזים של A-4 / A-5 / A-6 / A-3 / לפרוספקטים, עבודות הכנה, קטלוגים, כרטיסיות ומסמכיםפתח הזנה 330 מ”מ, זמן חימום 2-3דקות, עובי ציפוי מקסימאלי 250מיקרון, מהירות 500 מ”מ

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בשנים האחרונות נכנס שם פועל חדש ללקסיקון שלנו: לניילן. כולנו מניילנים "ועושים למינציה". השימוש בלמינציה שכיח ביותר בבית, בבית הספר ובמשרד, כשהוא משרת מטרות שונות כגון שמירה על מסמכים חשובים, דרך אסתטית להגשת ברכות לקרובים או להגשת עבודות שונות. כתוצאה מהצורך הגובר בשימור דפים בשיטה של למינציה, החלה לפרוח גם תעשייה שלמה סביב הקונספט. כיום ניתן למצוא בשוק מכונות למינציה שונות, החל מהפשוטות והזולות יותר בדמותו של מכשיר למינציה ביתי, ועד מכשירי למינציה מתקדמים ומשוכללים יותר. השאלה איזו מכונת למינציה מומלצת קשורה בצרכים שלכם. כמובן שלכל מכונת למינציה מחיר משלה, וגם פרמטר זה עשוי להוות שיקול בבחירה. לצד מכונות למינציה התפתח גם ייצור של דפי למינציה למיניהם, או כפי שקוראים להם בשפה המקצועית – כיסים ללמינציה. אלו משווקים בגדלים שונים בהתאם לגדלי הדפים הפופולריים.

זהו סיפורה של הלמינציה, אבל אצלנו זה לא "סיפור" ליהנות ממנה, כי אם אתם מעוניינים לרכוש מכונת למינציה או דפי למינציה – תמצאו את מבוקשכם כאן באתר yellow.co.il. במידה ואתם מעוניינים רק ברכישת דפי למינציה תוכלו לצרף אותם להזמנה כוללת של ציוד משרדי או ציוד היקפי למשרד. בצעו את הרכישה בשיטת קונים בקליק – אוספים בצ'יק, בחרו את המצרים הנדרשים, בחרו גם בתחנת פז ממנה תרצו לבצע איסוף עצמי ללא צורך בדמי משלוח, וקדימה - ניילנו כאוות נפשכם.