17.00 ₪ ליחידה

500 מ"ל

i

17.00 ₪ ליחידה

500 מ"ל

i

למי פה אקוהפרש הגנה משולשת וטעם נפלא, הם אינם מכילים אלכוהול ומתאימים לכל המשפחה (מגיל 6 ומעלה).מגינים מפני עששת, מרעננים את הנשימה ונלחמים ברוב החיידקים. תיאור המוצר מי פה בטעם מנטה מרענן, אינם מכילים אלכוהול ומתאימים לכל המשפחה (מגיל 6 ומעלה) מרכיבים: Aqua.Glycerin. PEG-6- Hydrogenated Castor Oil. Sodium Citrate. Flavor. Zinc Chloride. Sodium Fluoride. Cetypyridinium Chloride. Methylparaben Propylparaben. Sodium Saccharin. CI 42051 מרכיב פעיל:  (Sodium Fluorid 0.0553% (250 ppm Fluoride   אזהרות:  אין לבלוע את הנוזל. אין לשטוף עם מים. יש להימנע ממגע בעיניים. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. ש להשתמש במוצר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשתמש מתחת לגיל שנתיים. ין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. כמו בכל מוצר להגיינת הפה, במקרה של תחושת גירוי הפסק את השימוש. יש להתייעץ עם רופא במקרה של צריכת תוסף המכיל פלואוריד. אין לבצע שטיפות פה לילדים תחת לגיל 6, או לילדים שאינם מסוגלים לירוק. אין להשתמש באם מדבקת הסוגר אינה שלמה. אין לשתות מהבקבוק. השימוש במוצר עלול לגרום להכתמת של השיניים. אופן השימוש: יש להישתמש פעמיים ביום. יש למלא את פקק המדידה עד לקו המדידה של 10 מ"ל, לשטוף למשך דקה ואחר מכן לירוק.

29.90 ₪ ליחידה

500 מ"ל

i

16.90 ₪ ליחידה

150 מ"ל

i

תיאדנט מי-פה ענק מנקה ומסייע במניעת עששת ופלאק עם חומריים טבעיים ללא אלכוהול גילאים: 6 שנים ומעלה מכיל:  Citric Acid. Eugenol. Flavor. Limonene. Linalool. Propylane Glycol. Purified Water. Sodium Lauryl Sulfate. Sodium Methylparaben. Sodium Methylparben. Sodium Saccharin מרכיב פעיל:  0. 06% Fluorid ion 600 PPM. 0. 40% Sodium Monofluophosfate תוצאה: מבריק שניים. מנקה ומסייע במניעת עששת ופלאק. מרענן נשימה סוג המכל: בקבוק עם פיה, ללא אלכוהול ,צבע: ירוק ,נותן כשרות: בדץ איגוד רבנים, צורה: נוזל, תכולה: 150 מ"ל אזהרה: אין לבלוע. אין לבצע שטיפות פה לילדים מתחת לגיל 6 או שאינם מסוגלים לירוק. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.  

מי פה נמנים בין מוצרי הפארם המסייעים לשמירה על בריאות הפה והשיניים. שטיפת פה באמצעות מי פה מומלצים נועדה לחטא את פינו, למנוע הצטברות של פלאק (רובד חיידקים) על השיניים ולסייע במניעת דלקות חניכיים. כמו כן, אנשים רבים משתמשים במי פה כדי למנוע ריחות רעים וכיבים. כמובן שמי פה הם רק מוצר עזר נלווה ואין בהם כדי להחליף צחצוח השיניים או שימוש בחוט/קיסם דנטלי. עם זאת, הם מוצר מסייע שרבים נוטים להשתמש בו.

אם אתם משתמשים במי פה רגילים שאינם דורשים מרשם רופא, תוכלו לרכוש אותם בקלות ובנוחות כאן באתר yellow.co.il. תוכלו לעשות זאת במסגרת רכישה מרוכזת של מוצרי פארם, טיפוח וניקיון, וכך תהיו יעילים יותר – גם תעמדו במחיר המינימום הסמלי וגם תעדכנו את מלאי המוצרים הנדרשים לכם.

בחרנו עבורכם מספר מוצרי מי פה מומלצים, כך שתוכלו לרכוש את המתאים ביותר עבורכם. את הרכישה תבצעו בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק, שחוסכת מכם נסיעה לרשתות הפארם על כל המשתמע ממנה. כל שנדרש הוא לבחור את מי הפה בהם הנכם מעוניינים ולרכוש בלחיצת כפתור. במהלך הרכישה תבחרו גם בתחנת פז ממנה תרצו לאסוף את המוצרים. אלה ימתינו לכם בתחנה, ותוכלו להגיע ולאסוף אותם לאחר מספר ימים בזמנכם החופשי מבלי לתאם עם שליחים וללא דמי משלוח. בשבילכם זו הדרך הקלה והיעילה לקנות, בשבילנו זו עוד הזדמנות פז להעניק לכם שירות איכותי לרווחתכם.