10.00 ₪ ליחידה

בניחוח לבנדר, 345 מ"ל

i

איירוויק מבשם אוויר נטול גז לבנדר 345 מ"ל, ספריי נטול גז המנטרל ריחות רעים אזהרות:  יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.

10.00 ₪ ליחידה

נטול גז, בניחוח פריסיה ויסמין, 345 מ"ל

i

איירוויק מבשם אוויר נטול גז פריסיה ויסמין 345 מ"ל, ספריי נטול גז המנטרל ריחות רעים אזהרות:  יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.

39.90 ₪ ליחידה

בניחוח חלום ליל קיץ, 250 מ"ל

i

תיאור המוצר: איירוויק מבשם אויר מכשיר אוטומטי חלום ליל קיץ מכשיר ספריי אוטומטי טכנולוגית ריח תלת מימד המאפשרת 3 מימדים של ניחוחות בו זמנית- פרחים לבנים, מלון ווניל, המכשיר מופעל על ידי 2 סוללות AA אשר מגיעות באריזת המכשיר, בעל 3 דרגות עוצמה לויסות הניחוח, ניחוחות ניתנים להחלפה- מיועד לשימוש עם מילוי של אירוויק. אזהרות: אינו מומלץ לאנשים הסובלים מרגישות לבשמים. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מכל המוצר או את התווית בהישג יד. במקרה של בליעה פניה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה או שמופיעה פריחה: קבל ייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. גורם לגירוי בעור. הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל. לבש כפפות מגן/בגד מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. מבשמי אויר אינם מהווים תחליף למוצרים היגייניים. מזיק לחי במים עם השפעות ממושכות. עלול לחולל תגובה אלרגית. קרא היטב את התווית לפני השימוש.

14.90 ₪ ליחידה

בניחוח חלום ליל קיץ

i

14.90 ₪ ליחידה

בניחוח אואזיס

i

12.90 ₪ ליחידה

בניחוח וניל

i

איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח וניל תיאור המוצר: איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח וניל 250 מ"ל, מסייע בניטרול ריחות רעים, ללא סימני התזה רטובים ומעניק ניחוח רענן. אזהרות: יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.