טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪
איירוויק מבשם אוויר

נטול גז, בניחוח פריסיה ויסמין, 345 מ"ל

10.00 ₪ ליחידה
i

איירוויק מבשם אוויר נטול גז פריסיה ויסמין 345 מ"ל, ספריי נטול גז המנטרל ריחות רעים אזהרות:  יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.

איירוויק ספריי מילוי

בניחוח חלום ליל קיץ

10.50 ₪ ליחידה
i

איירוויק ספריי מילוי

בניחוח אואזיס

10.50 ₪ ליחידה
i

איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה

בניחוח וניל

14.90 ₪ ליחידה
i

איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח וניל תיאור המוצר: איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח וניל 250 מ"ל, מסייע בניטרול ריחות רעים, ללא סימני התזה רטובים ומעניק ניחוח רענן. אזהרות: יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.  

איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה

בניחוח לבנדר

14.90 ₪ ליחידה
i

אירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח לבנדר תיאור המוצר: איירוויק פיור ספריי בהתזה יבשה בניחוח לבנדר 250 מ"ל, מסייע בניטרול ריחות רעים, ללא סימני התזה רטובים ומעניק ניחוח רענן. אזהרות: יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.  

אירוויק חשמלי+מילוי

בניחוח אואזיס

19.90 ₪ ליחידה
i

אירוויק חשמלי+מילוי בניחוח אואזיס תיאור המוצר: אירוויק מכשיר חשמלי אואזיס טכנולוגית ריח תלת מימד המאפשרת 3 מימדים של ניחוחות בו זמנית- בריזה חמה, קצף גלים ובמבוק. מכשיר חשמלי המתחבר לשקע החשמל, ניתן להשתמש בווסת על מנת לשלוט בעוצמת הניחוח, בקבוק הבושם ניתן להחלפה בניחוחות אחרים או בסיומו. אזהרות:  אינו מומלץ לאנשים הסובלים מרגישות לבשמים. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מכל המוצר או את התווית בהישג יד. במקרה של בליעה פניה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה או שמופיעה פריחה: קבל ייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. גורם לגירוי בעור. הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל. לבש כפפות מגן/בגד מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. מבשמי אויר אינם מהווים תחליף למוצרים היגייניים. מזיק לחי במים עם השפעות ממושכות. עלול לחולל תגובה אלרגית. קרא היטב את התווית לפני השימוש. אופן השימוש: 1. הסר את מכסה הפלסטיק ממילוי הבקבוק. 2. הכנס את בקבוק המילוי עד להישמע הקליק. וודא שבקבוק המילוי במצב אנכי. 3. חבר את המכשיר לחשמל. 4. לויסות עוצמת הניחוח יש לסובב את החלק העליון לפי הדרגה הרצויה. הסימן הגדול ביותר = עוצמה הגבוהה ביותר. 5. להחלפת מילוי יש לנתק המכשיר מהחשמל ולמשוך את המילוי כלפי מטה. בשל סכנת התחשמלות אין להשתמש במכשיר ברציפות. יש לנתק מהחשמל במהלך הלילה. אין להשאיר בשקע לזמן ממושך. יש לשמור על מרווח של 50 סמ מעל ומסביב המכשיר בעת השימוש. לא להניח ליד מקור חום או מול השמש. אין להניח על משטחים צבועים, משטחי פלסטיק או משטחים שעברו פוליש. השתמש רק במילוי של אירוויק למכשיר חשמלי. יש לשמור האריזה לעיון חוזר בהוראות השימוש. יש לנתק המכשיר מהחשמל טרם החלפת בקבוק הבושם. אין למקם את המכשיר במיקום המשמש למעבר על מנת למנוע הזזתו בטעות. השאר תמיד את בקבוק הבושם והמכשיר במצב אנכי. אין לגעת בבקבוק ובמכשיר בידיים רטובות או באביזר מתכתי"