9.50 ₪ ליחידה

10 יחידות בחבילה

i

0.20 ₪ ליחידה

צבע לבן

i

1.00 ₪ ליחידה

צבע לבן, 5 יחידות

i

SANFORD LOGO 

0.30 ₪ ליחידה

צבע לבן

i

2.80 ₪ ליחידה

צבע לבן

i

STAEDLER

5.10 ₪ ליחידה

בקבוק

i

TIP-EX

1.90 ₪ ליחידה

20 מ"ל

i

2.90 ₪ ליחידה

5 מטר

i

12.20 ₪ ליחידה

6 מטר

i

UNIBALL

2.00 ₪ ליחידה

עט

i

8.50 ₪ ליחידה

TESA

מתקן מחיקה מיני 6 מ"מ 

1.30 ₪ ליחידה

1.30 ₪ ליחידה

1.30 ₪ ליחידה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

כמה פעמים יצא לכם לחפש מחק בכל הבית, בכל מגירות המשרד, ולא מצאתם?! זאת הבעיה עם מחקים או נוזלי מחיקה – הם נעלמים בדיוק כשצריך אותם. יש כאלה שטועים לחשוב שמחקים אינם שימושיים בעידן הממוחשב. מסתבר שהם נדרשים ואפילו נחשבים למצרך חובה בכל משרד ובית, לרבות בקרב משפחות עם ילדים שלומדים בבית ספר ועדיין משתמשים בעפרונות ובצבעי עיפרון. הביקוש למחקים קיים גם אצל אמנים ואנשים המתמחים בשרטוט. כמובן שילדים מאוד אוהבים מחקים מיוחדים כמו מחקים בצורות, ואילו אמנים ושרטטים יעדיפו מחק מקצועי כדוגמת מחק חשמלי המאפשר מחיקה מאוד מדויקת.

באתר yellow.co.il ריכזנו עבורכם סוגים שונים של מחקים, נוזלי מחיקה וסרטי מחיקה איכותיים, כך שהכול נמצא מול עיניכם – רק תבחרו מה שמתאים לכם. כמובן שלרשותכם עומדות באתר קטגוריות נוספות של ציוד משרדי וכלי כתיבה, כך שמומלץ לרכז הזמנה שלמה ולכלול בתוכה מחקים. אנחנו מציעים לכם דרך רכישה נוחה ופרקטית בממשק הידידותי שלנו. תגלו זאת כשתבחרו את המוצרים הנדרשים לכם, תרכשו אותם בלחיצת כפתור, ותציינו את תחנת פז ממנה אתם מעניינים לאסוף את חבילת הקנייה שלכם. כעבור מספר ימים החבילה תנחת בתחנה ואתם תוכלו לאסוף אותה בזמנכם הפנוי, בלי לתאם עם חברת שליחים ובלי לשלם דמי משלוח וטיפ. קונים בקליק אוספים בצ'יק - זה הקו המוביל של Yellow click & Pick- ושלא תמחקו אותו בטעות.