34.90 ₪ ליחידה

עד 30 דפים

i

SAX 418 

32.50 ₪ ליחידה

עד 70 דפים

XTRA 730 

10.00 ₪ ליחידה

עד 25 דפים

XTRA 630

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בכל משרד שומעים מדי פעם את השאלות המהדהדות מחדר לחדר: למי יש מחורר לתת לי? מי לקח לי מנקב מהמגירה? היו לי כאן שני מחוררים, איפה הם נעלמו? אותן שאלות נשמעות גם בבית, כשאתם מחפשים אחר מחורר דפים כדי לתייק חשבונות בקלסר או לעשות את "הפיניש" לעבודה שאתם או ילדיכם צריכים להגיש. למעשה, מדובר באחד הפריטים הבסיסיים והחיוניים המופיעים בכל רשימת ציוד משרדי וכלי כתיבה. לפיכך, תמיד כדאי שיהיו בשטח כמה מחוררים, שלא יחסרו.

על מנת שלא תצטרכו לצאת באופן מיוחד מהבית רק בשביל לרכוש מחורר, כדאי מאוד להקדים ולכלול אותו ברשימת רכישות הציוד המשרדי שלכם, ולבצע את הרכישה כאן בממשק הדיגיטלי והיעיל של yellow. כך תמנעו מעצמכם נסיעה מיותרת בכבישים פקוקים, חיפוש מייגע אחר חניה בעיר העמוסה, שיטוט בין מדפי החנויות לציוד משרדי ועמידה בתורים. כך תרוויחו זמן יקר ותיהנו מרכישה נוחה וחכמה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה כל כך פשוט – בוחרים מחורר או כמה מנקבים שתרצו במסגרת רכישה כוללת של ציוד משרדי (כך גם תעמדו במחיר המינימום), בוחרים את תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את המוצרים. תוך מספר ימים כשהחבילה תגיע לתחנה, תוכלו לאסוף אותה מתחנת פז שבחרתם - בדרככם ובזמנכם החופשי. כל זאת כמובן בלי לשלם דמי משלוח או טיפ לשליח. תיהנו מרכישה קלה ונעימה.