0.50 ₪ ליחידה

מוכסף

i

2.70 ₪ ליחידה

מיכל עגול

i

1.00 ₪ ליחידה

מיכל עגול

i

22.80 ₪ ליחידה

i

5.50 ₪ ליחידה

5.20 ₪ ליחידה

i

5.20 ₪ ליחידה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אם הגיע הזמן לבצע קנייה של ציוד משרדי, קרוב לוודאי שברשימה תכללו גם מחדדים, בין אם מדובר באלה הפשוטים יותר ובין אם נדרש לכם מחדד שולחני. אם אתם הורים לילדים בבית הספר, לבטח מומלץ שתרכשו כמה וכמה מחדדים, שכן מדובר בפריט חמקמק ביותר שמועד לשלל פורענויות בסגנון: אבד לי, נעלם לי, לקחו לי, נתתי לחברה ולא החזירה, אני לא מוצא אותו וכיו"ב. מוכר לכם?

אצלנו באתר yellow.co.il תוכלו למצוא מחדדים שונים, החל מהמחדד המתכתי הקונבנציונלי המוכר לכולנו מימים ימימה ועד למחדדים צבעוניים וממותגים. הוסיפו אותם לרכישת ציוד משרדי נוסף שדרוש לכם, ובצעו את כל הקנייה ברגע אחד בממשק הידידותי והנוח של yellow. כך לא תצטרכו לדאוג בכל פעם לציוד שנגמר, וכשמישהו בביתכם או במשרדכם יחפש מחדד נואשות – תמיד יהיה לכם עוד כמה מחדדים בהישג יד.

רכישת ציוד משרדי, הכוללת בתוכה מחדדים ושאר פריטים, מתבצעת אצלנו בשיטת קונים בקליק – אוספים בצ'יק. כל שנדרש הוא לבחור את המחדדים והפריטים השונים הדרושים לכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. תוך מספר ימים תוכלו לבצע איסוף עצמי של הזמנתכם מאחת מתחנות פז אותה בחרתם בעת הרכישה באתר. כל הקנייה מתבצעת בניחותא, ללא צורך להגיע עד לחנות הציוד המשרדי, בלי להידחק בתורים, בלי לחכות לחברת השליחים וללא תשלום דמי משלוח. משתלם וקל לקנות ב-yellow וליהנות מהשירות הטוב והאמין של פז.