15.90 ₪ ליחידה

750 מ"ל, תפוח-אגס

i

אל סבון קידס - ד"ר פישר תיאור המוצר נוסחה עדינה המותאמת במיוחד לעורם העדין של הילדים. מכיל:  ויטמין C, תפוח ואגס.  אזהרות:  יש להשתמש באל סבון רק למטרה שלשמה נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. אין לבלוע, יש להימנע ממגע בעיניים. לשימוש חיצוני בלבד. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קידס אל סבון להקציף ולשטוף.

15.00 ₪ ליחידה

500 גרם

אל סבון קמיל בלו סנסטיב תיאור המוצר אל-סבון עדין לתינוק ללא דמעות ומועשר בלחות, לניקוי יסודי ועדין של העור, לרחצת הגוף והפנים. מותיר את העור רך, חלק ורענן. מתאים לשימוש החל מהאמבט הראשון. מכיל פרו-ויטמין B5 ותמציות פרחי קמומיל להגנה והרגעת העור. היפואלרגני, סנסיטיב, ללא דמעות. אזהרות:  יש להשתמש בתכשיר רק למטרה לשמה נועד ובהתאם להוראות שימוש. אין. לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לשימש חיצוני בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור להוסיף קמיל בלו סנסטיב אל סבון, להקציף ולשטוף.

19.90 ₪ ליחידה

1 ליטר

i

אל סבון קמיל בלו סנסטיב תיאור המוצר: אל סבון עדין לתינוק. היפואלרגני, סנסטיב, ללא דמעות. לניקוי יסודי ועדין של העור, לרחצת הגוף והפנים. מכיל פרו-ויטמין B5 ותמציות פרחי קמומילה. להגנה והרגעת העור. ממשיך לטפל בעור גם לאחר הרחצה. מותיר את העור רך, חלק ורענן. אזהרות:  אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לשימוש חיצוני בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קמיל בלו סנסטיב אל סבון, להקציף ולשטוף.

19.90 ₪ ליחידה

1 ליטר

i

אל סבון קמיל בלו קלאסיק תיאור המוצר האל-סבון לתינוק הנמכר ביותר בישראל! מותיר את עור התינוק נקי, רך וחלק, בריח עדין ונעים ומותאם לחומציות הטבעית של העור (pH 5.5). האל סבון מועשר בתמציות צמחי קמומילה ואזולן להרגעת עור התינוק. מרכיבים:  קמומיל ואזולן  אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לחד המרכיבים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור. להוסיף קמיל בלו אל סבון. להקציף ולשטוף. לשימוש יומיומי.  

13.90 ₪ ליחידה

500 גרם

i

אל סבון קמיל בלו קלאסיק תיאור המוצר קמיל בלו אל סבון CLASSIC לניקוי יסודי ועדין של עור התינוק. מכיל מרכיבים להרגעת העור. משאיר את העור נקי, רך וחלק. מרכיבים:  תמצית קמומיל ואזולן  אזהרות:  יש להשתמש בתכשיר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קמיל בלו אל סבון, להקציף ולשטוף. לשימוש יומיומי.