טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪
קולון סטריפים לכביסה

16 יח'

7.90 ₪ ליחידה
i

תיאור המוצר: קולון סטריפים קומפקטיים לכביסה פשוט לתלוש ולכבס. מתמוססים במים לשימוש נוח במיוחד. מחליף את האבקה או הג'ל. מתאים לכל סוגי המכונות. מתאים לכביסה במים חמים או קרים. מתמוסס לחלוטין. מתאים לכביסה לבנה וצבעונית. 16 יח' = 16 כביסות. לכביסה נקייה בקלי קלות. 1 סטריפ = 1 מכונה. 2 סטריפים = כביסה מלוכלכת במיוחד.

אריאל ג'ל כביסה

3.965 ליטר

36.90 ₪ ליחידה
i

ג’ל כביסה אריאל עם פקק לטיפול מוקדם בכתמים! הסרת הכתמים הטובה ביותר אל מול המתחרה המוביל. ג’ל כביסה משופר עם נוסחה מיוחדת המאיצה את ניקוי הבגדים במכונההג'ל מתמוסס במהירות מבלי להותיר כתמים על הבגדים.פקק חדשני לטיפול מוקדם, מספק פעולה ממוקדת לכתמים עיקשים.קשוח עם הכתמים, קל לשימוש. מנצח מהכביסה הראשונה! נקיון מושלם לכביסה לבנה וצבעונית, מותיר את הבגדים עם ניחוח רענן ונקי,  ג'ל הכביסה המרוכז של אריאל מגיע עם הפקק החדשני לטיפול מקדים ומשמש גם למדידה של כמות הג'ל.

קולון 101 ג'ל כביסה

3 ליטר, בניחוח לבנדר

20.90 ₪ ליחידה
i

קולון סטריפים לכביסה

64 יח'

24.90 ₪ ליחידה
i

אריאל 3 ב-1 קפסולות לכביסה

28 יח'

25.00 ₪ ליחידה
i

אריאל 3 ב-1 קפסולות לכביסה קפסולות אריאל 3 ב-1 הוא מוצר הכביסה הראשון בעולם שתוכנן עם שלושה תאים הפועלים יחדיו בכדי לנקות, להסיר כתמים ולהעניק ברק. 3 התאים שומרים על יציבות המרכיבים ומפרידים ביניהם עד שהם מגיעים לשלב הכביסה. בדרך זו, המוצר מספק עוצמת ניקוי מרוכזת במיוחד. המעטה החדשני של הקפסולה מתמוסס לחלוטין במגע עם המים ומשחרר את הטכנולוגיות רבות העוצמה המטפלות במגוון רחב של כתמים. 40 אחוז יותר חומר פעיל להסרת כתמים בהשוואה לאבקהניקוי מעולה גם בטמפרטורת מים של 30°C בלבד.קל לשימוש: אין צורך למדוד ולמזוג. קפסולה אחת מספיקה למכונה מלאה הקפסולה מנקה, מסירה כתמים ומעניקה ברק. ניקוי עצמתי בקפסולה אחת קטנה, מספקת תוצאות מעולות גם בתנאים קשים.  

אריאל אבקת כביסה

שושן צחור, 8 ק"ג

54.90 ₪ ליחידה
i

אבקת כביסה אריאל עם הפעולה המשולשת נגד כתמים קשים בעומק הבד האבקה נמסה במהירות ומבלי להותיר משקעים על הבגדים. ניקוי יוצא מן הכלל, אפילו בטמפרטורה נמוכה של 30 מעלות. מחלישה את אחיזת הלכלוך והתקבעות הכתמים, מפחיתה את דהיית הצבע ושומרת על המראה המקורי הנהדר של פריטים צבעוניים