טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪

300 מ"ל

19.90 ₪ ליחידה
i

 פנטן קרם לחות לתלתלים מושלמים תלתלים קופצניים וגמישים לאורך כל היום. קרם ללא שטיפה לשיער מתולתל ופרוע. הנוסחה המתקדמת של Pantene Pro-V

450 מ"ל, שמן ארגאן וחינה

29.90 ₪ ליחידה
i

מסיכה לשיער - נטורל קר תיאור המוצר נוסחה ייחודית המסייעת להזנה ולשיקום של שיער יבש, צבוע ופגום, מעשירה אותו בלחות ושומרת על צבעו לאורך זמן. מעניקה חוזק, גמישות, רכות וברק למראה שיער בריא ובניחוח נפלא. מכיל:  תמציות חינה ושמן ארגאן, סרמידים, סיליקונים אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים, אין לבלוע, יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אופן השימוש:  לאחר החפיפה לעסות כמות מספקת מהמסכה אל תוך השיער, להשאירה 2-3 דקות ולשטוף היטב.

לחות ועיצוב השיער, חוחובה

16.90 ₪ ליחידה
i

קרם לחות לשיער נטורל פורמולה קרם הלחות והעיצוב הינו מוצר חדשני. קרם המחייה את מראה השיער בליטוף אחד. הוא מכיל פולימרים וסיליקונים וחומרי העשרה ולחות, העוטפים כל שערה ומחזירים לשיער את הגמישות ואת הברק שאבדו לו בשל מפגעי הסביבה והאקלים. השיער ממושמע וקל לסידור, נראה בריא ומלא, הוא לח מבריק ורך למגע. מכיל: פרו-ויטמין B5. תמצית חוחובה סדרה: Natural Formula סוג המכל: בקבוק, זמן שימוש מפתיחה 24 חודשים, סוג שיער: יבש מאוד פגום, צבע המיכל: סגול, לא נוסה על בעלי חיים, לא ריחני סוג: קרם לחות לשיער, תכולה: 400 מ"ל  אזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.

לחות ועיצוב, אלוורה

16.90 ₪ ליחידה
i

קרם לחות לשיער נטורל פורמולה קרם הלחות והעיצוב הינו מוצר חדשני, קרם המחייה את מראה השיער בליטוף אחד. הוא מכיל פולימרים וסיליקונים וחומרי העשרה ולחות העוטפים כל שערה ומחזירים לשיער את הגמישות ואת הברק שאבדו לו בשל מפגעי הסביבה והאקלים. השיער ממושמע וקל לסידור נראה בריא ומלא, הוא לח מבריק ורך למגע מכיל: אלוורה. פרו-ויטמין B5 סדרה: Natural Formula סוג המכל: בקבוק, זמן שימוש מפתיחה 24 חודשים, סוג שיער: יבש/רגיל, צבע המיכל: ירוק, לא נוסה על בעלי חיים, לא ריחני סוג: קרם לחות לשיער, תכולה: 400 מ"ל  אזהרה: אין לבלוע. בטיחות השימוש לא נבדקה עם מגהץ, מחליק קרמי וכיוב. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. מנע מגע עם העיניים.