15.90 ₪ ליחידה

40 יחידות

i

מנטרלים חשמל סטטי בזמן הייבוש. שומרים על הבגדים ומעניקים להם רכות נעימה מרכיבים: חומרים פעילי שטח, בושם. Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Butylphenyl, Methylpropional, Alpha-Methyl lonone אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים.מנע מגע עם העיניים. במקרה של מגע בעיניים יש לשטוף ביסודיות במים ולפנות לייעוץ רפואי. מנע מגע ממושך עם עור הידיים. לאחר שימוש יש לשטוף את הידיים . לא למאכל. אופן השימוש: להתאים את פעולת המייבש לחום המומלץ, למשוך דף מתוך האריזה, להניח בראש ערימת הבגדים ולהפעיל את המייבש. עם גמר הייבוש, יש להוציא את הדף מתוך המייבש ולהשליכו לפח. יש להשתמש לכל ייבוש בדף חדש. ניתן להשתמש בשני דפים להגברת הפעולה.

13.90 ₪ ליחידה

40 דפים

i

בדין דפי מייבש כחול שומרים על הבגדים ומעניקים להם רכות נעימה. מנטרלים חשמל סטטי בזמן הייבוש. מעניקים לכביסה רכות וריח נעים, מפחיתים את בלאי הבגד. מוקד שיתוף צרכנים - 1-800-780-780 רכיבים: חומרים פעילי שטח, בושם. ( CITRAL, COUMARINE, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENOL, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA METHYL IONONE אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. מנע מגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים, יש שלטוף ביסודיות במים ולפנות לייעוץ רפואי. מנע מגע ממושך עם העור הידיים. לאחר שימוש יש לשטוף ידיים. לא למאכל אופן השימוש:   להתאים את פעולת המייבש לחום המומלץ. למשוך דף מתוך האריזה, להניח בראש ערימת הבגדים ולהפעיל את המייבש. עם גמר הייבוש. יש להוציא את הדף מתוך המייבש ולהשליכו לפח. יש להשתמש לכל ייבוש בדף חדש. ניתן להשתמש בשני דפים להגברת הפעולה. דפי המייבש של בדין מומלצים לשימוש גם בארונות הבגדים- לניחוח רענן ולאורך זמן.  

15.00 ₪ ליחידה

500 מ"ל

i

בדין תרסיס למייבש ורוד מרכך ועוטף את הבגדים בניחוח נפלא.ניתן לרסס ישירות אל תוך ארון הבגדים או הכביסה התלויה לייבוש. מוקד שיתוף צרכנים - 1-800-780-780 רכיבים: מים, ממיס, בושם, חומרי עזר. Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal. אזהרות: מנע מגע בעור ובעיניים הרחק מהישג ידם של ילדים במקרה של מגע בעיניים, שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי לאחר מגע בעור, שטוף מיד בהרבה מים במקרה של בליעה, פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או אריזה אין לשאוף את האדים/תרסיס מיועד לשימוש באזור מאוורר היטב בלבד אין לרוקן למערכת ניקוז מומלץ לבדוק את עמידות הבגד לחומר במקום נסתר, יש לאחסן במקום קריר ומוצל. לא למאכל דליק אופן השימוש:   בסיום תהליך הייבוש התז/י על הבגדים עד ‎ 10ריסוסים והפעילי את המייבש ל–5 דק' נוספות בטמפ' נמוכה ביותר. בדין יעניק לבגדים רכות נעימה וניחוח נפלא.  

15.00 ₪ ליחידה

500 מ"ל

i

בדין תרסיס למייבש כחול תרסיס ריחני למייבש כביסה מרכך ועוטף את הבגדים בניחוח נפלא. ניתן לרסס ישירות אל תוך ארון הבגדים או הכביסה התלויה לייבוש . מוקד לשיתוף צרכנים 1-800-780-780 רכיבים: מים, ממיס, בושם, חומרי עזר, BENZYL SALICYLATE BUTYLPHENYL, METHYLPROIONL CINNAMAL ALCOHOL, COUMARIN ,LIMONENE , LINALOOL BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE אזהרות: מנע מגע בעור ובעיניים, הרחק מהישג ידם של ילדים, במקרה של מגע בעיניים, שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי, לאחר מגע בעור, שטוף מיד בהרבה מים, במקרה של בליעה, פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תויית החומר או האריזה, אין לשאוף את  אדים/תרסיס , מיועד לשימוש באזור מאוור היטב בלבד. אין לרוקן למערכת ניקוז, מומלץ לבדוק את עמידות הבגד לחומר במקום נסתר. לא למאכל דליק אופן השימוש:   בסיום תהליך הייבוש התז/י על הבגדים עד ‎ 10ריסוסים והפעילי את המייבש ל–5 דק' נוספות בטמפ' נמוכה ביותר. בדין יעניק לבגדים רכות נעימה וניחוח נפלא.  

13.90 ₪ ליחידה

אולטרא פרש 750 מ"ל

i

סנו מקסימה מרכך ומבשם למייבש  מרכך כביסה סופר מרוכז, עם טכנולוגיית בישום עצמתי לאורך זמן. 5 פעולות במוצר 1, מרכך ושומר על הבגד, מבשם בעצמה כפולה, מונע חשמל סטטי ומקל על הגיהוץ, מנטרל ריחות רעים ומשמיד חיידים ובקרטיות. עד 40 כביסות! מכיל:  10% אלכוהול. 5-15% חומר פעיל שטח נוניוני. Butylphenyl Methylpropional. Hexyl Cinnamal. עד 5% חומר פעיל שטח קטיוני אזהרה:  אין לערבב עם חומר כביסה כלשהוא. במקרה של בליעה פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או האריזה. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי. המנע ממפגש ישיר ומרוכז עם הבגדים. הרחק מהישג ידם של ילדים. הרחק ממקור חום או אש גלויה. לא למאכל. שמור במקום קריר ומוצל