146.00 ₪ ליחידה

מתאים למדפסות:  BROTHER MFC-5910DW,BROTHER MFC-J6510DW,BROTHER MFC-J6910DW

69.50 ₪ ליחידה

i

ראש דיו מקורי HP CZ101AE 650

59.60 ₪ ליחידה

i

 HP CZ102A 650  ראש דיו מקורי

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

כמעט כל מי שנזקק לשירותיה הנאמנים של המדפסת בבית או במשרד (מי לא?), חווה את הרגע המתסכל הזה, שבו הטונר נגמר. מה שיותר מתסכל הוא שזה קורה בדיוק ברגע שחייבים להדפיס מסמך מסוים ללקוח או כמה דפים לעבודה שהילדה צריכה לקחת לבית הספר. ומה הכי מאכזב? לגלות שנותרתם בלי דיו למדפסת כי לא רכשתם מבעוד מועד ראש דיו חלופי או טונר למדפסת לייזר. בדיוק כדי שלא יישנו מקרים כאלה, רצוי שתמיד יהיו במלאי המשרדי או הביתי ראשי דיו. כך תוכלו להבטיח לעצמכם עבודה רציפה בלי תקלות ובלי הפתעות לא נעימות. לפיכך, ברשימת רכישות ציוד משרדי כדאי תמיד לרשום טונר למדפסת ולוודא שאתם מסודרים.

אחרי שהבהרנו את הנקודה שלא נשארים בלי טונרים למדפסת, כדאי לחדד נקודה נוספת – כדאי לבצע רכישה של ראשי דיו כמו כל שאר הציוד המשרדי בצורה הנוחה והבטוחה ביותר.  כזו היא בדיוק הרכישה באינטרנט ובאתר yellow.co.il בפרט. מיד לאחר שתבחרו בפריטים המבוקשים, תוכלו להזמינם, לשלם עבורם בלחיצת כפתור, ולציין את שם תחנת פז בה אתם בוחרים כיעד האיסוף. הפריטים שהזמנתם ימתינו לכם בתחנה ותוכלו לאסוף אותם בנוחות, מבלי להיות תלויים בשירות שליחים כזה או אחר. חשוב לציין כי ב-yellow אנו מקפידים על בחירת מוצרים איכותיים ותקניים במחירים נוחים. הקנייה משתלמת ביותר ואף פטורה מדמי משלוח וטיפ.