56.00 ₪ ליחידה

6 טושים + מחק

Artline 517 

56.00 ₪ ליחידה

6 טושים + מחק

i

איכות כתיבה מעולה במגוון צבעים בולטים, נמחקים בקלות באמצעות מחק ללוח או מטלית לחה   Artline 519  

27.50 ₪ ליחידה

מסגרת עץ 40/60

i

28.30 ₪ ליחידה

מסגרת עץ 60/80

i

8.00 ₪ ליחידה

מסגרת עץ 20/30

i

29.70 ₪ ליחידה

6 יח'

i

Artline 517 

19.50 ₪ ליחידה

4 יח'

i

Artline 519 90

1.50 ₪ ליחידה

i

6.90 ₪ ליחידה

i

Artline Glory

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

לוחות מחיקים הם המצאה פשוטה אבל נהדרת. על כך יוכלו להעיד כל אלה שפעם היה להם בנמצא רק לוח ירוק עם גירים. נוסטלגי - כן, נוח – לא ממש. לוחות מחיקים הם מוצר שימושי  מאוד. הם יכולים לשמש ילדים ובני נוער בפעילויות שונות, הם נוחים גם לשימוש בהרצאה ביתית או בכל מקום אליו תניידו אותם, בעיקר אם יהיה לכם לוח מחיק קטן. בכל מקרה, לוח כתיבה מחיק שמצויד גם במחק ובטושים מתאימים הוא פריט שכדאי להחזיק בכל בית ומשרד.

אם אתם מעוניינים לקנות לוח מחיק קטן או לוח מחיק גדול וכן אביזרים נלווים ללוח, אין צורך שתגיעו במיוחד לחנות שמוכרת ציוד משרדי. הדרך הנוחה ביותר היא להכניס את הלוח המחיק לרשימת ציוד משרדי וכלי כתיבה שתכינו מבעוד מועד, ולבצע את הרכישה המרוכזת שלכם אצלנו באתר yellow.co.il. הממשק הידידותי והנוח שלנו יאפשר לכם קנייה בטוחה וקלילה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה כל כך פשוט – כל שנדרש הוא לבחור את המוצרים שאתם צריכים (מכשירי כתיבה, ציוד משרדי וכו'), לא לשכוח להוסיף לוח מחיק שמתאים לכם ואביזרים נלווים, ולרכוש בלחיצת כפתור. את האיסוף תבצעו בעצמכם לאחר מספר ימים, מתחנת פז שכבר בחרתם בזמן הרכישה, על פי המיקום הנוח לכם.כך תבצעו קנייה פרקטית מבלי לבזבז זמן, ותוכלו על הדרך ליהנות מהשירות הטוב והאמין של חברת פז.