טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪
בדין דפי מייבש כחול

40 דפים

12.90 ₪ ליחידה
i

בדין דפי מייבש כחול שומרים על הבגדים ומעניקים להם רכות נעימה. מנטרלים חשמל סטטי בזמן הייבוש. מעניקים לכביסה רכות וריח נעים, מפחיתים את בלאי הבגד. מוקד שיתוף צרכנים - 1-800-780-780 רכיבים: חומרים פעילי שטח, בושם. ( CITRAL, COUMARINE, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENOL, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA METHYL IONONE אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. מנע מגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים, יש שלטוף ביסודיות במים ולפנות לייעוץ רפואי. מנע מגע ממושך עם העור הידיים. לאחר שימוש יש לשטוף ידיים. לא למאכל אופן השימוש:   להתאים את פעולת המייבש לחום המומלץ. למשוך דף מתוך האריזה, להניח בראש ערימת הבגדים ולהפעיל את המייבש. עם גמר הייבוש. יש להוציא את הדף מתוך המייבש ולהשליכו לפח. יש להשתמש לכל ייבוש בדף חדש. ניתן להשתמש בשני דפים להגברת הפעולה. דפי המייבש של בדין מומלצים לשימוש גם בארונות הבגדים- לניחוח רענן ולאורך זמן.  

קולון סטריפים לכביסה

16 יח'

7.90 ₪ ליחידה
i

תיאור המוצר: קולון סטריפים קומפקטיים לכביסה פשוט לתלוש ולכבס. מתמוססים במים לשימוש נוח במיוחד. מחליף את האבקה או הג'ל. מתאים לכל סוגי המכונות. מתאים לכביסה במים חמים או קרים. מתמוסס לחלוטין. מתאים לכביסה לבנה וצבעונית. 16 יח' = 16 כביסות. לכביסה נקייה בקלי קלות. 1 סטריפ = 1 מכונה. 2 סטריפים = כביסה מלוכלכת במיוחד.

וניש קליה גולד אבקה להסרת כתמים

470 גרם

10.50 ₪ ליחידה
i

תיאור המוצר: אבקת וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים קשים במיוחד. תוצאות מדהימות בהסרת כתמים תוך 30 שניות. מתאים לכביסה צבעונית ולבנה. לשימוש בטיפול נקודתי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקת כביסה או נוזל הכביסה. לתוצאה מכסימלית יש לשפשף ישירות על גבי הכתם או להשרות וחלק מהכתמים יעלמו ב - 30 שניות בלבד. אזהרות: אין לאפשר מגע עם העור, העיניים או הבגדים. אם נדרש ייעוץ רפואי שמור את המכל או את התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: אם אתה חש ברע פנה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. הסר את הבגדים המזוהמים ושטוף אותם לפני שימוש חוזר. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של עור רגיש יש להשתמש בכפפות. גורם לגירוי בעור. גורם נזק חמור לעיניים. הרחק מהישג ידם של ילדים. לבש כפפות מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. קרא היטב את התווית לפני השימוש. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול. שמור במכל מקורי בלבד

וניש קליה גולד אבקה לכביסה לבנה

470 גרם

12.90 ₪ ליחידה
i

תיאור המוצר: אבקה וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים ב - 30 שניות ומלבין לכביסה לבנה. לכביסה לבנה יותר ב - 3 דרגות. פשוט לקל להוסיף פקק אחד לכל מכונה. מסיר כתמים כמו: פירות אדומים ומייק אפ. לשימוש בטיפול נקדותי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקה כביסה או נוזל הכביסה. אזהרות: אין לאפשר מגע עם העור, העיניים או הבגדים. אם נדרש ייעוץ רפואי שמור את המכל או את התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: אם אתה חש ברע פנה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. הסר את הבגדים המזוהמים ושטוף אותם לפני שימוש חוזר. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של עור רגיש יש להשתמש בכפפות. גורם לגירוי בעור. גורם נזק חמור לעיניים. הרחק מהישג ידם של ילדים. לבש כפפות מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. קרא היטב את התווית לפני השימוש. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול. שמור במכל מקורי בלבד

אריאל ג'ל כביסה

3.965 ליטר

36.90 ₪ ליחידה
i

ג’ל כביסה אריאל עם פקק לטיפול מוקדם בכתמים! הסרת הכתמים הטובה ביותר אל מול המתחרה המוביל. ג’ל כביסה משופר עם נוסחה מיוחדת המאיצה את ניקוי הבגדים במכונההג'ל מתמוסס במהירות מבלי להותיר כתמים על הבגדים.פקק חדשני לטיפול מוקדם, מספק פעולה ממוקדת לכתמים עיקשים.קשוח עם הכתמים, קל לשימוש. מנצח מהכביסה הראשונה! נקיון מושלם לכביסה לבנה וצבעונית, מותיר את הבגדים עם ניחוח רענן ונקי,  ג'ל הכביסה המרוכז של אריאל מגיע עם הפקק החדשני לטיפול מקדים ומשמש גם למדידה של כמות הג'ל.

קולון 101 ג'ל כביסה

3 ליטר, בניחוח לבנדר

20.90 ₪ ליחידה
i