99.00 ₪ ליחידה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בלהט המהפכה הסלולרית והאלחוטית יש כאלה ששוכחים מקיומם של טלפונים שולחניים או כל טלפון חוטי. תתפלאו, אך אלה מוצרים שעדיין קיימים ונדרשים, בעיקר בבתי עסק ומשרדים שונים. טלפון חוטי עדיין חי וקיים, וגם טלפונים שולחניים במקום העבודה הם כלי יעיל לכל דבר, ומהווים חלק ממערך הציוד המשרדי. כמו כן, בבתים רבים מחזיקים עדיין טלפון חוטי ובני הבית משתמשים בו לתקשורת רגילה.

יחד עם זאת, אין כל סיבה לנסוע במיוחד, לעמוד בפקקים, להתרוצץ בין חנויות ולהשתרך בתורים מיותרים כדי לקנות טלפון חוטי או אפילו מספר טלפונים שולחניים במסגרת רכישת ציוד היקפי למשרד. מכיוון שכיום מדובר במוצר פשוט למדי, שאפשרויות הבחירה בין דגמיו הן ממש זניחות – הרבה יותר נוח, יעיל ומשתלם לרכוש טלפון שולחני כאן באתר yellow.co.il. כל שנדרש הוא ללחוץ על כפתור ולבצע את הרכישה. אחרי מספר ימים הטלפון שרכשתם ימתין לכם באחת מתחנות פז אותה ציינתם בעת הרכישה. זוהי המהות של שיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – הרכישה הכי פשוטה שחוסכת זמן יקר וכאב ראש מיותר.

בין היתרונות השונים של השיטה תמצאו שהיא גם משתלמת ביותר, שכן אתם פטורים במסגרתה מתשלום דמי משלוח כמו גם מטיפ לשליח. אין שליחים, אין צורך לתאם איתם, ואין תלות באף אחד. האיסוף העצמי מתבצע בקלילות, על הדרך, וחברת פז מברכת על כל מפגש איתכם.