2.80 ₪ ליחידה

42/37 ס"מ, 10 יחידות

i

נייר אפייה איכותי 42/37 ס"מ 10 יח'

25.50 ₪ ליחידה

6 יחידות

i

9.30 ₪ ליחידה

200 יחידות

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בעולם מוצרי החד פעמי והניקיון שמור מקום של כבוד למגוון מוצרי הנייר כדוגמת טישו, גלילי נייר, נייר מגבת, ניירות אפייה, ממחטות נייר, מפיות לאירוח ועוד. לכאורה, מדובר במוצרים פשוטים וטריוויאליים, אבל אם הם חסרים במאגר הביתי או המשרדי – אתם בבעיה.

כדי למנוע מצב של חוסר בגלילי נייר, טישו וממחטות חד פעמיות למיניהן, כדאי מאוד להכניסם מבעוד מועד לרשימת הקניות התקופתית, בה כלולים כל מוצרי הניקיון והחד פעמי. כך תוכלו להבטיח שלא תשכחו לקנות ולמלא את המאגר, ולא תיאלצו לשבור את הראש כשהעוזרת תתקשר ותתלונן ש"נגמרו מגבות הנייר בבית".

ואם כבר פרקטיים אז תהיו כאלה עד הסוף ובצעו את הרכישה בדרך הנוחה והיעילה ביותר – בממשק הדיגיטלי של yellow העומד לרשותכם כאן באתר yellow.co.il. הרכישה הדיגיטלית תחסוך מכם זמן נסיעה לחנות למוצרי נייר וניקיון, עמידה בפקקים וחיפוש אחר מקום חנייה. כאן תוכלו לבחור בניחותא את המוצרים הדרושים לכם (אנחנו כבר ריכזנו עבורכם את "המיטב"), לרכוש אותם בלחיצת כפתור ולהוסיפם למוצרים נוספים שכללתם ברכישה (שימו לב למחיר המינימום הסמלי). כעבור ימים ספורים תוכלו לאסוף אותם על הדרך מתחנת פז בה תבחרו בעת הקנייה. כך עובדת שיטת קונים בקליק – אוספים בצ'יק. הפתרון הנוח הוא גם משתלם וחוסך בתשלום דמי משלוח וטיפ לשליח. ועל האמינות אין צורך להרחיב כשמאחורי כל קנייה ניצבת חברה גדולה ושירותית כמו פז.