5.80 ₪ ליחידה

1 ק"ג

i

14.40 ₪ ליחידה

0.5 ק"ג,דאס לבן

i

49.30 ₪ ליחידה

3 ק"ג,צבע חום

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אם אתם נמנים על אנשי היצירה, ומדי פעם יש לכם צורך להשתמש בחומרים כמו חימר לפיסול או גבס ליצירה – הגעתם למקום הנכון. חימר וגבס משמשים לעבודות יצירה מגוונות מכל הסוגים – הן עבודות "רציניות" של אנשים המתעסקים באמנות בחיי היומיום שלהם, והן עבודות יצירה של ילדים, שממלאות את שעות הפנאי בהנאה רבה. כך או כך, אם אתם נזקקים לחומרים הללו, תוכלו להוריד מראשכם את השיטוט בין חנויות לחומרי יצירה ומוצרי אמנות. פשוט מאוד, הוסיפו לרשימת הזמנת החומרים הנדרשים לכם לעבודות יצירה (או ציוד משרדי) גם גבס ו/או חימר. בהזדמנות הקרובה שתרצו לבצע קנייה במחיר העולה על 50 ₪ - תוכלו לעשות זאת בקלילות רבה בממשק הידידותי של yellow.

באתר yellow.co.il תוכלו למצוא חימר וגבס איכותיים. את הרכישה תבצעו בשיטה הנהוגה אצלנו – קונים בקליק אוספים בצ'יק. כל שנדרש מכם הוא לבחור את המוצר המבוקש, להזמין אותו בלחיצת כפתור במסגרת הקנייה השלמה שלכם, ולאסוף אותו בצורה עצמאית מאחת מתחנות פז שבחרתם על פי נוחותכם. השיטה הפרקטית של yellow פוטרת אתכם מהמתנה לשליחים וממילא גם מתשלום דמי משלוח וטיפ. לכל רכישה כזו יש גם ערך מוסף - השירות הטוב והאמין של חברת פז שמוכיח את עצמו מזה שנים ארוכות.

הזמנתם? אספתם? עכשיו תוכלו להקדיש זמן איכות ליצירה בחימר או בגבס. מי אמר שאנשים יצירתיים אינם פרקטיים? עובדה!