1.90 ₪ ליחידה

i

1.90 ₪ ליחידה

i

1.90 ₪ ליחידה

i

1.90 ₪ ליחידה

i

1.90 ₪ ליחידה

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

כמעט כל עסק ומוסד עושה שימוש בחותמות. לפעמים נדרשת חותמת לעסק באופן כללי ולעיתים נדרשת חותמת אישית של בעל העסק או של אחד מבעלי התפקידים. ואם צריך חותמות אז כמובן שצריך גם כריות דיו וכן דיו לחותמות בצבעים שונים. יש חותמות שבהן כרית הדיו היא מובנית ואז הצורך העיקרי הוא רק דיו לחותמת. הבעיה היא שלא תמיד דואגים מראש שתהיה בנמצא כרית דיו תקינה, ואיכשהו בדיוק כשהכרית יבשה כמו מדבר סהרה, לא מוצאים דיו לחותמת, למרות שאתם מוכנים להישבע שאתמול ראיתם בקבוקון במגירה. הפתרון הוא פשוט מאוד – לדאוג מבעוד מועד שבמלאי הציוד המשרדי יהיו לכם מספיק חותמות מתאימות, כריות דיו וכן דיו לחותמות – שלא יחסרו לכם בעת הצורך.

אין צורך לרוץ לחנות לציוד משרדי ולקנות במיוחד דיו לחותמת. הרבה יותר יעיל להכניס את מוצרי החותמות והדיו לרשימה כוללת של ציוד משרדי, ולבצע את קנייתם במסגרת רכישת ציוד משרדי כאן באתר yellow. הממשק הידידותי מאפשר לבצע רכישה קלה ונוחה, במסגרתה בוחרים את הפריטים הדרושים וכן את תחנת פז המתאימה לכם לאיסופם, משלמים בלחיצת כפתור, וכל שנותר הוא לבצע את האיסוף. זו השיטה – קונים בקליק אוספים בצ'יק. האיסוף עצמי אינו כרוך בהמתנה לשליחים או בתשלום דמי משלוח. על השירות הטוב והאמין חתומה כמובן חברת פז, שנמצאת כאן בשביל לקוחותיה עם כל הנכונות לחסוך זמן יקר ולסייע בהתנהלות יעילה.