1.90 ₪ ליחידה

100*70 ס"מ, צבע לבן

i

240 גרם

31.00 ₪ ליחידה

גודל: 73X73 מ"מ, צבע צהוב, 12 יחידות

6549

1.90 ₪ ליחידה

צבע צהוב

i

גודל : 75*75 ס"מ, GLOBAL

2.10 ₪ ליחידה

גודל 75X100 מ"מ, צבע צהוב

i

GLOBAK  

15.20 ₪ ליחידה

גודל 75X75 מ"מ, מעורב פסטל, 4 יחידות

i

GLOBAL

1.70 ₪ ליחידה

גודל: 9X9 ס"מ, צבעוני

i

1.50 ₪ ליחידה

גודל 9X9 ס"מ, צבע לבן

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

נציגת השירות בטלפון מוסרת לכם פרטים ואתם מחפשים נייר ממו כדי לרשום הכל? אתם חייבים לזכור לעבור דרך מישהו, לקנות משהו ולרשום את זה איפושהו שלא תשכחו? מזל שיש דבקיות ממו להדביק על המקרר או השולחן. אלו רק כמה דוגמאות קטנות מתוך סיטואציות רבות בהן דפי ממו (או מזכריות אם תרצו) עוזרים לנו להתנהל בבית ובמשרד ביעילות ובלי לפספס דבר. לכן, תמיד טוב שיהיו בנמצא קוביות ממו – אל תשכחו להוסיף אותן לרשימת הציוד המשרדי ומוצרי הנייר שאתם רוכשים מדי פעם.

יש רשימה? אז אפשר להשלים את המשימה ולרכוש דפי ממו ומוצרים נוספים כאן אצלנו באתר yellow.co.il. הרי לא מדובר במוצרים שצריך למדוד כדי לראות אם הם מתאימים לכם, או למשש כדי להבטיח שהם איכותיים. מדובר במוצרי נייר שכולנו מכירים ואין כל צורך לנסוע במיוחד כדי לבחור ולרכוש אותם בחנות – תחסכו לעצמכם את הפקקים והתורים. הרכישה הקלה, הנוחה והמשתלמת ביותר מתבצעת בממשק הידידותי שלנו בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. בחרו קוביות ממו, דבקיות ממו צבעוניות או בצבע אחיד ורכשו אותן בלחיצת כפתור. הוסיפו אותן למספר מוצרים נוספים הנדרשים לכם, כך שתהיה לכם קנייה יעילה העומדת במחיר המינימום. בזמנכם החופשי וברגע שהמוצרים יגיעו לתחנת פז ממנה תבחרו לאסוף אותם – תוכלו לקפוץ ולקחת אותם. ככה, בלי שליחים, בלי דמי משלוח, על הדרך. ואז יהיו לכם דפי ממו כדי להכין רשימה חדשה...