טיפוח וניקיון
מינימום הזמנה 39.00 ₪
הסל שלך 0.00 ₪

א.ד.ט 100 מ"ל

220.00 ₪ ליחידה
i

בושם לגבר אברקרומבי Abercrombie & Fitch First Instinct Men E.D.T כמות: 100 מ"ל א.ד.ט Eau de toilette  

א.ד.ט 100 מ"ל

180.00 ₪ ליחידה
i

בושם לגבר מון בלאן לג'נד Montblanc Legend כמות: 100 מ"ל א.ד.ט Eau de toilette

שוקולד, 150 מ"ל

12.90 ₪ ליחידה
i

אקס דאודורנט ספריי גוף ברישיון משרד הבריאות. מוקד שיתוף צרכנים: 1-800-780-780     רכיבים: alcohol denat, butane, isobutane, propane, parfum, alpha- isomethyl ionone, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool אזהרות: ארוסול דליק ביותר. אריזת לחץ עלולה להתפוצץ בחימום. הרחק מהישג ידם של ילדים. הרחק ממקור חום, מניצוצות, מלהבה גלויה או ממשטחים חמים. העישון אסור.מיכל לחץ: אין לנקב או לשרוף את המיכל, גם לא בתום השימוש בו. הגן מאור השמש. אין לרסס על להבה גלויה או על מקור הצתה אחר. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. יש להימנע מריסוס לכיוון העיניים. במידה ונוצר מגע עם העיניים, יש לשטוף מייד במים. יש להתיז בלחיצות קצרות. יש להשתמש במוצר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. שימוש שלא למטרה המצויינת בהוראות השימוש, ושאיפה מכוונת של החומר, תגרום לנזק בריאותי חמור מאוד ואף קטלני. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לא לשימוש במקומות אינטימיים.  אופן השימוש: סובב נגד כיוון השעון ולחץ. החזק את המיכל כ- 15 ס"מ מגופך והתז מהצוואר ומטה- בכל מקום שבו אתה רוצה להריח מצוין. יש להתיז בלחיצות קצרות.      

בלאק , 150 מ"ל

12.90 ₪ ליחידה
i

אקס דאודורנט ספריי גוף ברישיון משרד הבריאות. מוקד שיתוף צרכנים: 1-800-780-780     רכיבים: alcohol denat, butane, isobutane, propane, parfum, alpha- isomethyl ionone, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool אזהרות: ארוסול דליק ביותר. אריזת לחץ עלולה להתפוצץ בחימום. הרחק מהישג ידם של ילדים. הרחק ממקור חום, מניצוצות, מלהבה גלויה או ממשטחים חמים. העישון אסור.מיכל לחץ: אין לנקב או לשרוף את המיכל, גם לא בתום השימוש בו. הגן מאור השמש. אין לרסס על להבה גלויה או על מקור הצתה אחר. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. יש להימנע מריסוס לכיוון העיניים. במידה ונוצר מגע עם העיניים, יש לשטוף מייד במים. יש להתיז בלחיצות קצרות. יש להשתמש במוצר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. שימוש שלא למטרה המצויינת בהוראות השימוש, ושאיפה מכוונת של החומר, תגרום לנזק בריאותי חמור מאוד ואף קטלני. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לא לשימוש במקומות אינטימיים. אופן השימוש:   סובב נגד כיוון השעון ולחץ. החזק את המיכל כ- 15 ס"מ מגופך והתז מהצוואר ומטה- בכל מקום שבו אתה רוצה להריח מצוין. יש להתיז בלחיצות קצרות.        

אורגינל, 50 גרם

16.90 ₪ ליחידה
i

דאב דאודורנט סטיק דאודורנט אנטי- פרספירנט DOVE, מעניק הגנה ל-48 שעות ומכיל 1/4 קרם לחות לעור בית שחי רך, חלק יפה יותר. ברישיון משרד הבריאות. מוקד שיתוף צרכנים: 1-800-780-780 רכיבים: ‎cyclopentasiloxane, aluminium zirconium tetrachlorohydrex gly, stearyl alcohol, c12–15 alkyl benzoate, ppg–14 butyl ether, hydrogenated castor oil, Peg–8, parfum, dimethicone, polyethylene, silica, helianthus annus (sunflower) seed oil, steareth–100, bht  alpha-isomethyl ionone, benzyl acohol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, geraniol,  hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool אזהרות: אין להשתמש על עור מגורה או פגום. להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. להימנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. שימוש בדאודורנט אינו מהווה תחליף לרחצה. להרחיק מילדים. אופן השימוש:   יש לסובב את בסיס האריזה עם כיוון החץ עד הבלטה קצרה של המוצר מתוך האריזה. יש למרוח בבית השחי, מומלץ לאחר לבישת הבגד . 0% אלכוהול - אתנול      

מלפפון תה ירוק,50 גרם

16.90 ₪ ליחידה
i

דאב דאודורנט סטיק דאודורנט דאב, עם 25% קרם לחות המטפח את עור בית השחי שלך. 0% אלכוהול - אתנול. ברשיון משרד הבריאות. מוקד שיתוף צרכנים: 1-800-780-780 רכיבים: ‎cyclopentasiloxane, aluminum zirconium tetrachlorohydrex gly, stearyl alcohol, c12–15 alkyl benzoate, ppg–14 butyl ether,  hydrogenated castor oil, dimethicone, polyethylene, helianthus annuus (sunflower) seed oil, streareth–100,  parfum, bht, tocopheryl acetate, alpha-isomethyl inone, benzyl alcohol, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, hexyl cinnamal, limonene. אזהרות: אין למרוח על עור פגוע או מגורה. יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי.  יש להשתמש במוצר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע בעיניים יש לשטוף היטב במים. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. ללא אלכוהול. אופן השימוש:   יש לסובב את בסיס האריזה עם כיוון החץ עד הבלטה קלה של המוצר מתוך האריזה. יש למרוח בבית השחי, מומלץ למרוח לאחר לבישת הבגד.