גיבס קרם גילוח
6.90 ₪ ליחידה

200 מ"ל, לעור רגיש

i

גיבס קרם גילוח לעור רגיש 200 מ"ל

סכיני גילוח חד פעמיים V5
50.00 ₪ ליחידה

מארז של 10 סכיני גילוח

i

סכיני גילוח חד פעמיים V5, להבים תוצרת גרמניה מארז 10 סכיני גילוח חד פעמיים - 5 להבים להבים בציפוי יהלום פס לחות מועשר טריימר לעיצוב זקן ופאות

אדג' ג'ל גילוח לניקוי וטיפוח עור הפנים
14.90 ₪ ליחידה

200 מ"ל

i

ג'ילט סירייס ג'ל גילוח
14.90 ₪ ליחידה

לעור רגיש, 200 מ"ל

ג'ילט סירייס ג'ל גילוח ג'ל גילוח לגבר להגנה נגד גירויים בעל נוסחת פעולה משולשת המעניקה לחות, סיכוך והגנה בבישום עדין ומרענן לעור רגיש כולל אלוורה הפורמולה של ג'ל הגילוח ג'ילט סירייס לעור רגיש כוללת אלוורה, הופכת לקצף במהירות, נמרחת בקלילות ומפחיתה חיכוכים וגירויים. הג'ל מזין את העור בלחות, מגן עליו ומרענן אותו. כסו את כל אזורי הגילוח בתנועות מעגליות איטיות. אם עורכם רגיש, הניחו לג'ל להיספג בעור זמן רב ככל הניתן. פעולה זו תרכך את השיער אף יותר ותסייע בהפחתה נוספת של את המאמץ הנדרש להסרתו.

ג'ילט סירייס ג'ל גילוח
14.90 ₪ ליחידה

מועשר בלחות, 200 מ"ל

i

ג'ילט סירייס ג'ל גילוח מועשר בלחות גילוח חלק במיוחד עם ג'ילט סירייס - ‏ג'ל גילוח לגבר המזין בלחות. נוסחת הפעולה המשולשת שלו, הכוללת חמאת קקאו, מרככת את השיער, מספקת לחות להגנה על העור ומעניקה ניחוח רענן ומעורר. כולל גליצרין לשמירת הלחות הטבעית של העור.      

ג'ל גילוח אדג' ג'ל ירוק
13.90 ₪ ליחידה

לעור רגיל, 200 מ"ל

i

גילוח הינה אחת הפעולות הבסיסיות כשמדובר בטיפוח ובהיגיינה של הגוף. בארון האמבטיה כמעט בכל בית יש נוכחות ערה של מוצרי גילוח שונים: סכיני גילוח, ג'ל גילוח, קרם גילוח ועוד.
כמובן שישנם מותגים שונים וכן מוצרי גילוח שמותאמים לפי סוגי עור. לרוב, "הבעלים" של אביזרי הגילוח נמנים על המין הגברי אך לעיתים גם הנשים פולשות לתחום. כך או אחרת, מדי פעם צריך לחדש את מלאי מוצרי הגילוח בבית כמו גם את שאר
מוצרי הטיפוח לגוף ולפנים. אם הרגע הזה הגיע, אתם מוזמנים לבצע את רכישת מוצרי הגילוח שלכם ממש כאן באתר yellow.co.il, כי זו הדרך הקלה והיעילה ביותר לבצע קניות.

אם אתם כבר מיומנים ברכישה באמצעות האינטרנט, ודאי תשמחו לגלות שאצלנו זה ממש פשוט. אם אתם חדשים בשטח, אז קדימה - "תתגלחו" עלינו. ראשית, מומלץ לרכז מספר מוצרים שדרושים לכם (גם פרקטי יותר וגם יאפשר לכם לעמוד במינימום הזמנה). שנית, שימו לב שבקטגוריה שלפניכם כלולים מוצרי גילוח שונים – כולם נבחרו בקפידה והינם איכותיים ונמנים על המותגים המובילים בתחום. אתם מוזמנים לבצע את הרכישה שלכם בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – השיטה המנצחת של yellow. רוכשים ממש בלחיצת כפתור, ובוחרים גם בתחנת פז שממנה תרצו לבצע איסוף. אוספים את המוצרים עם הגעתם לתחנה, בזמנכם החופשי, בלי שליחים או דמי משלוח. ככה פשוט ולעניין, כמו שאוהבים אצלנו בפז.