2.90 ₪ ליחידה

i

1.50 ₪ ליחידה

12 דפים

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

בין אם אתם הורים לילדים בגן או בבית הספר, ובין אם אתם משתתפים בחוג לאמנות או סתם אוהבים לצייר להנאתכם – בלוק ציור הוא אחד המוצרים הנדרשים לכם. אנשים רבים כוללים ברשימת הציוד המשרדי שלהם גם בלוק לציור. מכיוון שמדובר במוצר פשוט שאין בו הרבה אפשרויות בחירה (1/4 גיליון? 1/8 גיליון?), אין גם צורך לנסוע במיוחד לחנות לחומרי יצירה ומוצרי אמנות כדי לרכוש אותו – בוודאי לא כשהוא זמין ונגיש כאן אצלנו באתר yellow.co.il.

במקום להשתרך בין מדפים ותורים ובדרך להיתקע גם בפקקים, אתם מוזמנים לרכוש בלוק לציור ומגוון מוצרים נוספים תוך כדי התרווחות על הכורסה. בממשק הידידותי שלנו תוכלו לבצע את רכישתכם בעזרת השיטה היעילה ביותר – קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה אומר שאתם צריכים לבחור איזה בלוק לציור מתאים לכם ולרכוש אותו בלחיצת כפתור. הוא יחכה לכם כעבור מספר ימים עם שאר המוצרים שרכשתם – בתחנת דלק פז אותה בחרתם בעת הרכישה (מומלץ לבחור תחנה הנמצאת בנתיב הנסיעה היומי שלכם). כמובן שמשתלם לבצע רכישה מרוכזת של ציוד משרדי ומוצרי יצירה ואמנות – הן כדי לעבור את מחיר הסף המינימלי והן כדי להיות יעילים יותר.

הרכישה ב-yellow נוחה ומשתלמת שכן אינה דורשת מכם לתאם עם שליחים ולדאוג לטיפ, ואף פוטרת אתכם מתשלום דמי משלוח. חברת פז שמחה לסייע לכם בביצוע קנייה אמינה וחכמה.