15.40 ₪ ליחידה

צבע
בחר צבע:
אדום
אפור
ורוד בייבי
חום בהיר
חום כהה
חרדל
ירוק בהיר
כחול
כתום
סגול
צהוב
צהוב לימון
תכלת
i

22.80 ₪ ליחידה

צבע לבן, 1 ק"ג, (צמר גפן)

i

4.90 ₪ ליחידה

8 מטר,(חוט שפגט)

i

5.00 ₪ ליחידה

25 מטר,שקוף

i

*התמונה להמחשה בלבד* עובי החוט: 0.8 מ"מ

3.40 ₪ ליחידה

שקוף

i

*התמונה להמחשה בלבד* עובי החוט: 0.4 מ"מ

3.00 ₪ ליחידה

צבע
בחר צבע:
אדום
סגול
ורוד
כחול
ירוק
צהוב
כתום
חום
אפור
שחור
לבן
i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

אם אתם נמנים על האנשים שמשתמשים באופן שוטף בחומרי יצירה ומוצרי אמנות, הגעתם לעמוד הנכון. החוט המקשר בין המוצרים המוצגים כאן לפניכם הוא חוט בעצמו – סוגי בדים וחוטים שונים המשמשים למגוון צרכים – ליצירה וליומיום. כאן תמצאו בדי לבד במגוון צבעים, חוטי רקמה צבעוניים, חוטי דיג ועוד. מדובר במוצרים הנדרשים לרוב בכל בית, אך כאשר אתם עוסקים בתחום אמנותי כלשהו, לבטח תצרכו אותם בכמויות גדולות יותר.

אמנות ויצירתיות הן דבר נפלא, ואם תצרפו אליהן מעשיות ופרקטיות, נוחות ופשטות – זה יהיה מושלם. בהתאם לכך, מומלץ מאוד לבצע רכישה של בדים, חוטים ושאר חומרי יצירה כאן באתר yellow.co.il. זה לבטח לא יהיה יעיל לכתת רגליים בחנויות בשביל חוט או שניים. עדיף לרכז את כל הצרכים ולבצע את הקנייה בממשק הידידותי שלנו בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה ממש פשוט, אתם רק צריכים לבחור את המוצרים הדרושים לכם, לבצע את הרכישה בלחיצת כפתור, ולאסוף את המוצרים מתחנת פז שתבחרו בעת הקנייה. מכיוון שהאיסוף מתבצע על ידכם, לא תהיו תלויים בהגעת שליח ולא תצטרכו לשלם דמי משלוח וטיפ.

מעבר ליתרונות הקנייה הווירטואלית הידועים לכול, כשאתם קונים ב-yellow אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבדקנו מראש את איכויות המוצרים, כך שתוכלו לרכוש הכול בראש שקט. מאחורי כל המוצרים עומדת חברת פז הידועה באמינותה הרבה ובערך השירותיות שלה.