31.40 ₪ ליחידה

1 ק"ג, צבע לבחירה

צבע
בחר צבע:
צהוב
כחול
חום
לבן
טורקיז
כתום
אפור
אדום
ירוק זית
שחור
ורוד
ירוק
i

37.00 ₪ ליחידה

1 ק"ג,צבעוני

11.90 ₪ ליחידה

150 גרם בחבילה,צבעוני

i

22.50 ₪ ליחידה

קטנים ושקופים,2 מ"מ, 450 גרם בחבילה

צבע
בחר צבע:
כחול
אדום
כתום
ורוד
זהב
חום
טורקיז
ירוק
סגול
לבן
שחור
שקוף
תכלת
כסף
i

11.10 ₪ ליחידה

גדולים, מעורב

i

כל הציוד למשרד, ללימודים ולשעות הפנאי בהזמנה מהירה ובמחירים מעולים


 במוצרים המסומנים בתגית צבע משתנה: צבע המוצר משתנה על פי המגוון הקיים במלאי.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.

עבודות יצירה הן חלק בלתי נפרד מחיי היומיום, ומזמן כבר אינן רק נחלתם של אמנים. כיום כמעט כולם עוסקים בעבודות יצירה – הילדים בבית ובגן, נשים וגברים בחוגי יצירה, וכל מי שעושה זאת כתחביב בשעות הפנאי. בין חומרי היצירה הפופולריים נמנים גם אבני פסיפס וכן חרוזים ליצירה. יש כאלה הרוכשים אבני פסיפס ליצירה של תמונות, שולחנות, משטחים וכו'. השימוש בחרוזים מסוגים שונים נעשה בדרך כלל להכנת תכשיטים. כדי לרכוש את המוצרים הללו אין צורך כיום לנסוע במיוחד לחנויות חומרי יצירה ומוצרי אמנות. אפשר פשוט לבצע קנייה באינטרנט, ומומלץ לעשות זאת בשיטה היעילה הנהוגה אצלנו באתר yellow – קונים בקליק אוספים בצ'יק.

בממשק הידידותי של yellow ניתן לרכוש מוצרים שונים, וביניהם גם אבני פסיפס וחרוזים ליצירה. בחרנו עבורכם מספר פריטים פופולריים, מתוכם תוכלו לבחור את המוצר המתאים לכם ולרכוש אותו בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לעשות זאת במסגרת רכישה מרוכזת וגדולה יותר של ציוד משרדי וחומרי יצירה. כך תהיו יעילים וגם תעמדו במחיר הסף המינימלי. במעמד הרכישה תבחרו את תחנת פז ממנה נוח יהיה לכם לאסוף את המוצרים – רצוי שתהיה זו תחנה הנקרית בדרככם במסלול הנסיעה היומי. כך, עם הגעת המוצרים תוכלו לקפוץ ולאסוף אותם. בקנייה החכמה והמשתלמת הזו לא מעורבים שליחים ואין תשלום דמי משלוח או טיפים. הכי נוח וקל – הכי פז שיש.