אקסטרא כפפות חד פעמיות מלטקס
18.00 ₪ ליחידה

100 יחידות, Large

i

ניקול כריות יפניות
8.90 ₪ ליחידה

6 יחידות

i

כריות יפניות איכותיות להדחת כלים ולקרצוף ללא שריטות.

ניקול כריות קרצוף
9.90 ₪ ליחידה

3 יחידות

i

כריות הקרצוף של ניקול עם כושר עמידות גבוה משמשות להדחת כלים וסירים. לקרצוף יסודי בקלות וביעילות. ניתנות לחלוקה בהתאם לצרכים

ניקול מטליות לחות לחיטוי וניקוי
8.90 ₪ ליחידה

לחדרי אמבטיה ושירותים, 50 יחידות

i

מטליות לחות לחיטוי וניקוי חדרי אמבטיה ושירותים הדרך הקלה, היעילה והנוחה לניקוי וחיטוי משטחים בו זמנית בפעולה אחת פשוטה מסירות לכלוך, מחטאות משטחים ומותירות ריח רענן של ניקיון נבדק דרמטולוגית

ניקול מטליות לחות לניקוי כללי
9.00 ₪ ליחידה

50 יחידות

i

מטליות לחות לניקוי כללי בריח לימון ובתוספת פורמולה דוחה אבק שכבת הגנה אנטיסטטית הדוחה אבק מהמשטח ומפחיתה את הצטברותו ידידותי לעור הידיים נבדק דרמטולוגית מכיל אלוורה וקמומיל מתאים למגוון משטחים כגון- שיש, קרמיקה, עץ, מתכת, פלסטיק, עור ועוד. 

ניקול מטליות מיקרופייבר
10.00 ₪ ליחידה

3 יחידות

i

שלישיית מטליות מיקרופייבר למשטחים, לניקוי ללא סימנים, סופגת במהירות וביעילות, עמידה לאורך זמן

בתוך עולם הפארם הגדול ישנו עולם קטן יותר ובכל זאת רחב למדי של אביזרי ניקוי. אנו משתמשים בהרבה אביזרי ניקיון, שמסייעים לנו לשמור על סביבה ביתית וסביבת עבודה נקיות ומצוחצחות. מדובר במוצרים בסיסיים ופשוטים למדי שכולנו מכירים: מטליות ניקוי לחות, מטליות רצפה לניקוי חד פעמי, כפפות לטקס, כריות קרצוף לכלים, ספוג הפלא ועוד. במקרים רבים, המנקה ודאי מכינה לכם את רשימת אביזרי הניקוי שחסרים ושצריך לרכוש. בכל מקרה לא כדאי שתיתפסו בלי אביזרי ניקיון. לא כדאי גם שתיסעו במיוחד לחנות הפארם כדי לרכוש אותם, אלא אם כן אתם מעוניינים בפקקים, תורים וכאב ראש מיותר. מכיוון שמדובר במוצרים ידועים לכל, הכי פשוט לרכוש אותם און ליין. ומכיוון שריכזנו עבורכם מגוון אביזרי ניקוי כאן  באתר yellow.co.il – אתם מוזמנים לבצע את רכישתכם בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. מיד תגלו כמה זה פשוט ונוח.

ראשית, נציין כי בדיוק כמו שקונים בחנות, גם אצלנו כדאי לרכז את כל המוצרים הדרושים לכם ולבצע רכישה יעילה ומשתלמת שתעמוד בסף המחיר המינימלי. שנית, ככה זה עובד: בוחרים מוצר, מקליקים ורוכשים ברגע. בלחיצת כפתור נוספת בוחרים גם את תחנת פז ממנה מתאים לכם לאסוף את המוצרים – שתהיה קרובה או ממוקמת בנתיב נסיעתכם היומי. אחרי כמה ימים המוצרים ימתינו לכם בתחנה, ותוכלו לאסוף אותם בזמנכם החופשי וליהנות מקנייה מוצלחת ומניקיון איכותי.